هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران؛/زیبایی های منطقه آزاد ارس به نمایش گذاشته شد

هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران؛/زیبایی های منطقه آزاد ارس به نمایش گذاشته شد
زیبایی ها و جاذبه های گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد ارس در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به نمایش درآمده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، زیبایی ها و دیدنی های منطقه آزاد ارس در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به نمایش گذاشته شد.
منطقه آزاد ارس که جاذبه های مختلف گردشگری اعم از جاذبه های تاریخی، طبیعی،مذهبی، حیات وحش و... را در خود جای داده است، با حضور در این نمایشگاه به استقبال نوروز و میهمانان نوروزی شتافته است.
منطقه آزاد ارس که به مقصد جدید گردشگری کشور تبدیل شده است با پذیرش بیش از حدود 3 میلیون مسافر در نوروز هر سال، با انتخاب شعار "ارس مهربان میزبان مردم ایران" در تلاش است تا پذیرای مسافران بیشتری در نوروز 1394 باشد.
سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس با معرفی جاذبه های متنوع گردشگری در غرفه سازمان در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، به ترغیب متصدیان خدمات مسافرتی جهت برگزاری تورهای بازدید از زیباترین سواحل ایران همت گمارده است و آثار گردشگری حاشیه رود ارس به شکل استندها و تابلوها، بروشورها و نرم افزارهای تصویری، نقشه های مسیر و ... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
لازم به ذکر است هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در 7 سالن و با حضور شرکت های خدمات مسافرتی و هتلداران و تولید کنندگان لوازم هتلینگ داخلی، سرمایه گذاران حوزه های گردشگری و تقریحی، نمایندگان شهرداری ها و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی، نمایندگان گردشگری 11 کشور اعم از تایلند، کره جنوبی، مالزی، آفریقای جنوبی و ... از 23 لغایت 26 بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری می باشد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج