همگام با فجر انقلاب؛/گیت اصلی و بازارچه کالای همراه مسافر محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس افتتاح شد

همگام با فجر انقلاب؛/گیت اصلی و بازارچه کالای همراه مسافر محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس افتتاح شد
همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر، گیت اصلی و بازارچه کالای همراه مسافر محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، با حضور محسن خادم عرب باغي، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس، امام جمعه شهرستان، معاون سیاسی فرمانداري شهرستان جلفا و جمعی از مسئولان شهرستان، گیت اصلی محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس افتتاح و راه اندازی شد.
بازارچه کالای همراه مسافر محدوده نوردوز به مساحت 340 متر و با اختصاص هزينه اي معادل یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال و همچنين گیت اصلی نوردوز با مساحت 110 متر مربع و با تخصيص هزينه اي معادل یک میلیارد و چهارصد و نود میلیون ریال در عرض چهار ماه راه اندازی و افتتاح شد.
با راه اندازی گیت اصلی نوردوز، ورود و خروج کالای همراه مسافر به محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس امکان پذیر و در همین راستا بازارچه کالای همراه مسافر نیز در این محدوده راه اندازی گرديد.
اين گزارش حاكي است، دومین بازارچه نوردوز نیز با پیشرفت فیزیکی 10% و نیز پارکینگ بزرگ جهت سهولت تردد خودروهای سواری و ترانزیتی در این محدوده منطقه آزاد ارس، در حال اجرا می باشد.
همچنین در حال حاضر پروژه های زیرساختی انبار و فنس کشی محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس به طول يك هزار و 700 متر مربع در حال اجرا می باشد.
لازم به ذكر است منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در شمال غرب ایران و در 135 کیلومتری مرکز استان آذربایجان شرقی قرار داشته و با چهار محدوده جلفا، نوردوز، خداآفرین و قلی بگلو، در شمال غرب ایران با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان هم مرز می باشد و مساحت محدوده نوردوز 420 هکتار می باشد./ظ
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج