چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست آغاز بکار کرد / نمایش محصولات واحدهای تولیدی استان در نمایشگاه محیط زیست تهران

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست آغاز بکار کرد / نمایش محصولات واحدهای تولیدی استان در نمایشگاه محیط زیست تهران
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های تهران آغاز بکار کرد و تا 5 اسفندماه جاری ادامه دارد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، در این نمایشگاه نهادها و صنایع حامی محیط زیست از جمله سازمان منطقه آزاد ارس، شهرداری تبریز، اداره کل محیط زیست استان آذربایجان شرقی و صنایع حامی محیط زیست حضور دارند.
منطقه آزاد ارس بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران و قطب تولید و صنعت استان با معرفی فعالیت ها و محصولات تولیدی، پژوهشی و عملیاتی در عرصه های مختلف صنعتی، عمرانی، گردشگری و صنایع دستی در این نمایشگاه حضور پررنگ دارد.
معرفی سایت های مختلف تولیدی، صنعتی، توریسم و نمایش تصاویر مختلف از پروژه های شهری از جمله پارک کوهستان که در حاشیه رودخانه ارس احداث شده است و همچنین تصاویری از حیات وحش و گونه های مختلف گیاهی و حیوانی موجود در مناطق حفاظت شده منطقه آزاد ارس از دیگر آثار عرضه شده در این نمایشگاه می باشد.
اجرای پروژه های مختلف زیربنایی و توسعه ای در عرصه های مختلف اقتصادی و صنعتی بر اساس استانداردهای زیست محیطی از مهمترین اهداف و برنامه های منطقه آزاد ارس برای تبدیل به قطب تولید، صنعت، تجارت و صادرات است که در این زمینه نیز اقدامات انجام گرفته زیست محیطی سازمان منطقه آزاد ارس در بخش های استراتژی صنعت، کشاورزی پایدار، زیرساخت ها و خدمات شهری در معرض دید عموم قرار گرفته است.
نمایش محصولات تولیدی صنایع ارس که با استانداردهای زیست محیطی منطبق است نیز به نمایش درآمده که از این بین می توان به انواع صیفی جات هیدروپونیک، ظروف یکبار مصرف گیاهی، پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک، لامپ های کم مصرف ال ای دی، شوینده های بسته بندی شده قابل حل در آب و زیست تخریب پذیر و ماکت پروژه های تعریف شده در حوزه محیط زیست و همچنین ارایه بروشورهای مختلف گردشگری از دیگر فعالیت های صورت گرفته برای معرفی فعالیت های زیست محیطی منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه می باشد.

شایان ذکر است روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس بر اساس استراتژی های برتر تعیین شده برای این سازمان بصورت تخصصی در نمایشگاه های مختلف حضور داشته و همواره با استقبال گرم متخصصین مربوطه نمایشگاه ها همراه بوده است.

در این نمایشگاه نمایندگان ۱۳ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، لهستان، اتریش، سوئیس، سوئد، فرانسه، فنلاند، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، کانادا، ترکیه و نیوزیلند حضور دارند.

این نمایشگاه در مساحتی بیش از ۱۶ هزار متر مربع  ودر سالن های ۳۸، ۴۰، ۴۱ و میلاد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود که شرکت های داخلی و خارجی آخرین و جدید ترین دستاوردها و فناوری های خود در زمینه محیط زیست و صنایع مرتبط در بخش های تولیدی و خدماتی را ارائه می کنند.

غرفه سازمان منطقه آزاد ارس در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران در سالن 41 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و در کنار غرفه های استان آذربایجان شرقی برپا می باشد./ج

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج