قایم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین: صنایع دستی خداآفرین در کیش عرضه شد

قایم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین: صنایع دستی خداآفرین در کیش عرضه شد
قایم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین از عرضه صنایع دستی محدوده خداآفرین در نمایشگاه بهار در بهار منطقه آزاد کیش خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، جعفر ملکی با اشاره به ظرفیت های کم نظیر گردشگری محدوده خداآفرین افزود: صنایع دستی خداآفرین به ویژه در بخش ورنی بافی ریشه در فرهنگ کهن این محدوده دارد و ظرفیت صادراتی بالقوه برای این شهرستان به شمار می رود.
به گفته وی استقبال کم نظیر بازدید کنندگان از نخستین غرفه مستقل مرکز خداآفرین در یک فضای نمایشگاهی، گامی بلند برای توسعه صنایع دستی خداآفرین به شمار می رود.
وی ضمن تقدیر از حمایت های بی دریغ و همه جانبه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از صنایع دستی خداآفرین افزود: حمایت روزافزون از فعالیت های مربوط به حوزه صنایع دستی خداآفرین از اول سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " آغاز شده است و همتی بلند برای تداوم این حمایت ها در مدیران این سازمان وجود دارد.
منطقه آزاد ارس علاوه بر یک محدوده متصل در جلفا دارای یک محدوده منفصل در مرز ارمنستان ( نوردوز) و دو محدوده منفصل در شهرستان مرزی خداآفرین می باشد./ب
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج