برای اولین بار در خاورمیانه؛ پروژه تولید کاغذ دکوارتیو روکش ملامینه، نئوپان و ام دی اف در خداآفرین کلنگ زنی شد

برای اولین بار در خاورمیانه؛ پروژه تولید کاغذ دکوارتیو روکش ملامینه، نئوپان و ام دی اف در خداآفرین کلنگ زنی شد
پروژه تولید کاغذ دکوارتیو روکش ملامینه، نئوپان و ام دی اف در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس کلنگ زنی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در آئین کلنگ زنی این پروژه که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری شهرستان خداآفرین برگزار شد، مدیر بازرگانی گروه صنعتی آریاگ دکور گفت: تولید کاغذهای دکوراتیو روکش ملامینه، نئوپان و ام دی اف برای اولین بار در خاورمیانه و در شهرک جانانلو منطقه آزاد ارس انجام می گیرد.
غفاری گفت: میزان سرمایه گذاری در فاز اول این کارخانه 400 میلیارد ریال می باشد که با افتتاح فاز اول برای 150 نفر به صورت مستقیم و 350 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد می گردد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه ترکیه بزرگترین تولید کننده ام دی اف و نیز بیشترین مصرف کننده کاغذهای دکورایتو می باشد، گفت: سالیانه 25 هزار تن کاغذ دکوراتیو به ایران وارد می شود که با افتتاح این واحد تولیدی علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور، صادرات به سایر کشورها بخصوص ترکیه را انجام خواهیم داد.
وی افزود: دستگاه تولید، پرینت و چاپ کاغذهای دکوراتیو توسط این شرکت خریداری شده که بزرگترین دستگاه چاپ کشور می باشد و بعد از فاز اول، کار تولید ام دی اف و نئوپان و پرس روکش ملامینه و ام دی اف و نئوپان را نیز در این منطقه انجام می دهیم./ج/ظ
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج