مدیر فرهنگی آموزشی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد : تشکیل شورای فرهنگی در ارس نوید بخش آینده روشن فرهنگی در این منطقه است

مدیر فرهنگی آموزشی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد : تشکیل شورای فرهنگی در ارس نوید بخش آینده روشن فرهنگی در این منطقه است
مدیر فرهنگی آموزشی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در اولین نشست شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس گفت: تشکیل شورای فرهنگی در ارس نویدبخش آینده روشن فرهنگی در این منطقه می باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این نشست، شادنوش تشکیل شورای فرهنگی آموزشی در منطقه آزاد ارس را مغتنم شمرد و گفت: با تشکیل این شورا امیدواریم گام های خوبی برای تحقق جامعه نمونه در این منطقه برداریم.
وی هدف از تشکیل شورای فرهنگی آموزشی را دست یابی به یک مسیر اثرگذار در فرهنگ و آموزش منطقه دانست و افزود: تشکیل این شورا باید در راستای دست یابی به این اهداف باشد و با نگاه منطقه ای اعضای این شورا در برنامه ها ؛جوانان این منطقه در بهترین شکل ممکن آموز شهای لازم در حوزه صنعت را فراگیرند.
شادنوش با تاکید بر لزوم همکاری و همفکری تمامی اعضای شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس در پیشبرد اهداف تعیین شده گفت: فعالیت دانشگاه ها و مراکز آموزشی مختلف در ارس مزیت خوبی برای ارتقای سطح علمی و تخصصی در این منطقه است و نظرات و تجربیات فعالان فرهنگی برای ارائه راهکارهای توسعه فعالیتهای آموزشی فرهنگی بسیار مفید می باشد.
وی با بیان اینکه هنرستان فنی حرفه ای منطقه آزاد ارس با هزینه 80 میلیارد ریالی و مشارکت 40 میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد ارس احداث خواهد شد افزود: وزارت آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس کشور در این پروژه مشارکت خواهند نمود.
گفتنی است نشست شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل و معاون فرهنگی اجتماعی و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و مدیر فرهنگی آموزشی سازمان منطقه آزاد ارس، مدیر فرهنگی آموزشی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، امام جمعه شهرستان، نماینده اداره کل نوسازی مدارس کشور و استان آذربایجان شرقی،رئیس آموزش و پرورش، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس اداره اطلاعات و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جلفا و روسای دانشگاه های پیام نور و پردیس تهران برگزار گردید.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج