مدیرعامل منطقه آزاد ارس: اداره مناطق آزاد باید بر پایه بهره وری باشد

مدیرعامل منطقه آزاد ارس: اداره مناطق آزاد باید بر پایه بهره وری باشد
بمناسبت فرارسیدن ایام نوروز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشستی که با پرسنل این سازمان داشت، ضمن تبریک سال نو، خواستار افزایش بهره وری بیش از پیش همه کارکنان این سازمان شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عرب باغی در نشست با کارکنان این سازمان با تبریک سال جدید گفت: سال جدید که مصادف با ایام فاطمیه(س) است باید با استعانت از اندیشه و روش زندگی این بانوی بزرگوار و سایر ائمه معصومین و در راستای ارائه خدمات بهتر به منطقه، مردم و سرمایه گذاران و گردشگران گام برداریم.
وی با تاکید بر ضرورت داشتن بهره وری پرسنل گفت: اداره مناطق آزاد بر پایه بهره وری می باشد و این نیز به نوبه خود مستلزم اصلاح تفکر و نگرش پرسنل می باشد چرا که اگر در یک منطقه آزاد بهره وری باشد رفاه و توسعه در آن منطقه صورت می گیرد.
عرب باغی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروزی گفت: سال گذشته بیش از سه و نیم میلیون گردشگر در این ایام در منطقه آزاد ارس تردد داشته اند و پیش بینی امسال ما چیزی بیش از پنج میلیون نفر می باشد و باید با تلاش های شبانه روزی بخش های مختلف و همکاری با سایر ارگانها، امکانات خوب و شایسته ای را برای پذیرایی از مسافران فراهم نماییم.
وی با تشکر از زحمات کلیه همکاران تصریح کرد: منطقه آزاد ارس، مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده و با پشتکار و زحمات کارکنان بیش از پیش در رسیدن به اهداف خود قدم بر میدارد و در سایه همین تلاشها ما امروز نزدیک به 1000 میلیارد ریال پروژه در دست احداث داریم و سال 94 به مراتب باید بسیار بهتر از این باشیم.
وی همچنین در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه لازمه توسعه و پیشرفت منطقه، تلاش مضاعف است گفت: انجام کارها بصورت سنجیده، کارشناسانه، دقیق، در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت و بدور از بروکراسی اضافی جزو الزامات بهره وری در سازمانها می باشد و از اینرو ما باید فرصت سوزی نکنیم و حال که در این جایگاه قرار داریم همه تلاش های ما باید در جهت توسعه منطقه و پیشتازی در صنعت، در کوتاه مدت باشد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج