عرب باغی در آئین شروع برنامه های ستاد نوروزی: تامین امنیت، رضایت و آرامش گردشگران در ایام نوروز اولویت اصلی ما است

عرب باغی در آئین شروع برنامه های ستاد نوروزی: تامین امنیت، رضایت و آرامش گردشگران در ایام نوروز اولویت اصلی ما است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین شروع برنامه های ستاد نوروزی گفت: امنیت و آرامش گردشگران در ایام نوروز باید اولویت اصلی ستاد نوروزی باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در مراسم شروع برنامه های ستاد نوروزی، عرب باغی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: امنیت و آرامش گردشگران در ایام نوروز باید اولویت اصلی ما باشد.
عرب باغی با اشاره به شروع مسافرتهای نوروزی و حضور گردشگران در منطقه گفت: در سال جدید پیش بینی می شود که بیش از 5 میلیون گردشگر در منطقه حضور داشته باشند و در همین راستا تمامی امکانات رفاهی و خدماتی گردشگران از جمله مسابقات ورزشی، جنگ شادی و نمایشگاههای مختلف در سطح منطقه آزاد ارس تامین گردیده تا موجبات رضایت گردشگران فراهم گردد.
وی لازمه ایجاد این امنیت خاطر و ایجاد حس تعلق خاطر در گردشگران را ملزم به انسجام گروهی، بالابردن آمادگی و دقت عمل و هوشیاری و خوش برخوردی تمام اعضای ستاد نوروزی عنوان کرد.
عرب باغی ضرورت سالم بودن خودروها و لوازم مورد نیاز تیم امداد و نجات منطقه را مورد تاکید قرار داد و گفت: از آنجا که رسیدن گروه امداد و نجات به محل حادثه و اجرای عملیات در کوتاهترین زمان ممکن از ویژگی و حساسیت زیادی برخوردار است کنترل خودروها و و لوازم و اطمینان از سلامت آنها بسیار تاثیرگذار و موجب سهولت کار است.
وی همچنین در ادامه افزود: همزمان با روز آتش نشانی در 7 مهر سال 94 ایستگاه شماره یک آتش نشانی در نزدیکی پاسگاه شجاع با نام ایستگاه آتش نشانی شهید عبدالهی افتتاح میگردد و علاوه بر آن قرار است در سایت صنایع سنگین 1800 هکتاری نیز ایستگاه آتش نشانی طراحی و اجرا گردد.
در ادامه، ابراهیمی رئیس ستاد بحران و ایمنی با اشاره به عملکرد واحد آتش نشانی گفت: در سال 93 بالغ بر 634 مورد عملیات داشته ایم و امسال نیز از امروز تا 15 فروردین بصورت شبانه روزی در حال آماده باش و ارائه خدمات به مسافرین و گردشگران می باشیم.
وی همچنین گفت: در سطح منطقه شش لوپ حادثه خیز شناسایی شده و اکیپ های آتش نشانی با تمامی امکانات بصورت شبانه روزی در آن مکانها مستقر شده اند و علاوه بر آن 3 اکیپ نیز بصورت گشتی در تمام ایام نوروز در منطقه مستقر هستند.
گفتنی است در پایان این مراسم مانور امداد و نجات توسط امدادگران ستاد بحران و ایمنی برگزار گردید.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج