دبیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی: وضعیت نمازخانه های منطقه آزاد ارس مطلوب می باشد

دبیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی: وضعیت نمازخانه های منطقه آزاد ارس مطلوب می باشد
دبیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی در نشست دبیران ستاد اقامه نماز این استان که در منطقه آزاد ارس برگزار گردید گفت: وضعیت نمازخانه های موجود در منطقه آزاد ارس مطلوب می باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ضیایی در این نشست با ارائه گزارش کاملی از عملکرد و اقدامات انجام یافته ستاد اقامه نماز استان گفت: وضعیت نمازخانه های موجود در منطقه آزاد ارس مطلوب می باشد.
ضیایی در ادامه وضعیت آذربایجان شرقی در حوزه نمازخانه های بین راهی را مطلوب عنوان نمود و افزود: با توجه به نقش هماهنگی و سیاست گذاری این ستاد، همکاری مسئولان دستگاه های اجرایی خوب می باشد و در اکثر ادارات و کارخانه جات و 74 مدرسه تبریز نماز جماعت برگزار میگردد.
وی همچنین در پایان سخنان خود از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و مدیری فرهنگی این سازمان به خاطر اقدامات صورت گرفته در حوزه اجرایی نمودن موارد مربوط به ستاد اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود.
شایان ذکر است نشست دبیران ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرعامل اعضای این ستاد و نیز قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در منطقه آزاد ارس برگزار گردید.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج