امام جمعه شهرستان جلفا: توجه به فریضه نماز به ایجاد جامعه سالم كمك می كند

  • 25 اسفند 1393
  • 15:19
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 886 بازدید
  • Article Rating
امام جمعه شهرستان جلفا: توجه به فریضه نماز به ایجاد جامعه سالم كمك می كند
امام جمعه شهرستان جلفا در نشست دبیران ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی که در منطقه آزاد ارس برگزار گردید گفت: توجه به فریضه نماز به ایجاد یك جامعه سالم كمك می كند
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مطنقه آزاد ارس، حجت الاسلام انتظاری امام جمعه شهرستان جلفا در این نشست با اشاره به اینکه توجه به فریضه نماز به ایجاد یك جامعه سالم كمك می كند گفت: اهمیت دادن به اقامه نماز موجب می شود تا انسان‌ها راه سعادت و خوشبختی را بهتر بشناسند.
حجت الاسلام انتظاری افزود: باید در حوزه ترویج فرهنگ نماز قدم هایی را به طور مستمر برداریم و این بستر را فراهم سازیم تا بهترین و كامل ترین ذكر كه خداوند متعال به صورت یومیه برای هر انسان مسلمان به عنوان فریضه قرار داده است مورد توجه عمیق تر قرار گیرد.
وی گفت: مسئولان در ادارات و سازمان‌ها می‌توانند زمینه‌های لازم برای اقامه نماز را برای همکاران خود فراهم سازند و خود نیز به عنوان الگو در صف انجام این فریضه واجب قرار گیرند.
امام جمعه شهرستان جلفا با تاکید بر اینکه فرهنگ اقامه نماز باید در جامعه ترویج و نهادینه شود، گفت: نماز خواندن انسان را به خدا نزدیک می‌کند و جامعه را به سوی خیر و سعادتمندی سوق می‌دهد.
انتظاری ابراز امیدواری کرد با آشنا كردن خانواده با مسائل دین و مبانی بتوانیم نقشه های شومی كه دشمنان برای جوانان، نوجوانان و خانواده های ما كشیده اند را از بین ببریم.
شایان ذکر است نشست دبیران ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرعامل اعضای این ستاد و نیز قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در منطقه آزاد ارس برگزار گردید.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج