مدیر آموزش و پرورش جلفا خبر داد/ جلفا در صدر انتخاب فرهنگیان برای گذراندن تعطیلات نوروز

مدیر آموزش و پرورش جلفا خبر داد/ جلفا در صدر انتخاب فرهنگیان برای گذراندن تعطیلات نوروز
مدیر آموزش و پرورش جلفا گفت: در پایان سومین روز تعطیلات نوروز، شهرستان جلفا در بین مناطق و نواحی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، از لحاظ تعداد خانوار و نفر اسکان مهمانان فرهنگی نوروزی در جایگاه دوم قرار دارد.
 اباذرکاظمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا پایان سومین روز تعطیلات نوروز سال 94، 1000خانوار فرهنگی به تعداد بیش از 3500 نفر در 14 واحد آموزشی این شهرستان در 120 اطاق اسکان یافته اند.
وی با اشاره به اینکه اسکان میهمانان فرهنگی در مدارس و اماکن رفاهی آموزش و پرورش شهرستان صورت می گیرد،گفت: اسکان مسافران نوروزی در مدارس جلفا از 29 اسفند 93 آغاز شده است.
کاظمی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از 3هزار و 500 نفر از فرهنگیان و خانواده آنان در مدارس شهرستان اسکان یافته‌اند، افزود: امید است با تدابیر اتخاذ شده و تلاش جمعی همکاران در ستادها و اماکن اسکان پذیر موجبات جلب رضایت میهمانان نوروزی را فراهم سازیم.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا با اشاره به اینکه اولویت اسکان در مدارس جلفا با خانواده‌های فرهنگی است، گفت: تا به امروز بیش از 1000 خانوار فرهنگی در مدارس شهرستان اسکان یافته اند و این روند در مقایسه با مدت مشابه سال قبل سیر صعودی دارد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج