بازدید معاون عمرانی استاندار از منطقه آزاد ارس / پور مهدی: خدمات گردشگری در پایانه های مرزی ارس 70 درصد رشد دارد

بازدید معاون عمرانی استاندار از منطقه آزاد ارس / پور مهدی: خدمات گردشگری در پایانه های مرزی ارس 70 درصد رشد دارد
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز در بازدید از منطقه آزاد ارس گفت: خدمات گردشگری در پایانه های مرزی ارس 70 درصد رشد دارد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد صادق پور مهدی بعد از بازدید از اماکن اقامتی، تفریحی، گردشگری و پایانه های مرزی جلفا و نوردوز منطقه آزاد ارس، اظهار داشت: خوشبختانه طی یکسال گذشته تحول خوبی در زمینه خدمات رسانی به گردشگران در محدوده های منطقه آزاد ارس صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه پایانه های مرزی منطقه آزاد ارس در جلفا و نوردوز از کلیدی ترین مرزهای کشور محسوب می شوند، گفت: این پایانه ها دومین مرزهای پرتردد کشور هستند و اهمیت فراوانی برای کشور و استان آذربایجان شرقی دارند.
پورمهدی با اشاره به تردد 700 هزار نفر گردشگر در 9 ماه سال گذشته از طریق پایانه های مرزی جلفا و نوردوز، همکاری برای میزبانی هرچه بهتر از گردشگران در طول سال را وظیفه تمامی ارگان ها اعلام کرد و افزود: باید از این فرصت به بهترین نحو برای پیشبرد اهداف تبلیغی و گردشگری بهره مند شویم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از رونق کار و اشتغال در ارس ابراز خرسندی کرده و گفت: علاوه بر رونق فعالیت های صنعتی در ارس، این منطقه ظرفیت های فراوانی برای رونق صنعت گردشگری دارد.
وی بر لزوم برنامه ریزی برای کسب درآمد از طریق جذب گردشگر به ارس تاکید کرد و افزود: امروزه منبع اصلی درآمد بسیاری از کشورها صنعت گردشگری می باشد و منطقه آزاد ارس به لحاظ وجود ظرفیت های بسیار خوب امکان تحقق این امر را دارد.
وی ابراز امیدواری کرد، منطقه آزاد ارس همچون سال های قبل منطقه نمونه ارزیابی خدمات گردشگری را به خود اختصاص دهد./ج
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج