برگزاری برنامه عیدانه در محل آبشار آسیاب با حضور هنرمندان کشور

برگزاری برنامه عیدانه در محل آبشار آسیاب با حضور هنرمندان کشور
خبرنگار پایگاه خبری صدای ارس - ابراهیم برهانی – ویژه برنامه عیدانه، نوروز امسال با حضور هنرمندان مطرح کشوری در محل آبشار آسیاب منطقه آزاد ارس برگزار میگردد.
آبشار آسیاب (آسیاب آبی) یکی از جاذبه های گردشگری واقع در منطقه آزاد ست که نوروز امسال و پس از ایام فاطمیه، برنامه عیدانه با حضور هنرمندان کشوری در این مکان برگزار میگردد.
گفتنی است گروه هنری " آیتانیز" زیر مجموعه انجمن سینمای جوانان ایران ، برای خلق لحظات خوش و خاطره انگیز در محل تفرجگاه حضور یافته است که گفته می شود حضور هنرمندان بنام همچون پویا بیاتی نیا " در قالب این گروه هنری در آسیاب آبی قطعی شده است ضمن اینکه آمدن " محمد علیزاده " نیز دور از انتظار نیست.
لازم به توضیح است آبشار آسیاب در فاصله 28 کیلومتری جلفا به سیه رود قرار دارد که اخیرا در حوزه خدمات رفاهی و عمرانی پیشرفت های خوبی داشته است تا میزبانی شایسته از گردشگرانی باشد که این تفرجگاه زیبا را برای دیدن انتخاب کرده اند.
آبشار آسیاب، شامل آبشارهای کوچک و بزرگ است که از بالای کوه به سمت پایین سرازیر می‌شوند. آب این آبشارها از چشمه‌های متعدد موجود در بالای آسیاب که از کوه کیامکی سرچشمه می‌گیرد، تامین می‌گردد. سطح دیواره‌های آبشار نیز از خزه‌ها و سایر گیاهان آبزی پوشیده شده است به طوری که منظره‌ای زیبا و دلنشین تر را به این محیط بخشیده است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج