کلنگ زنی مجتمع مسکونی 824 واحدی کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس

کلنگ زنی مجتمع مسکونی 824 واحدی کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس
مجتمع مسکونی 824 واحدی کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره این سازمان کلنگ زنی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، مدیرعامل صندوق رفاه ارس در آیین کلنگ زنی این مجتمع مسکونی گفت: این مجتمع شامل 696 واحد با متراژ تقریبی 95 مترمربعی و 128 واحد با متراژ تقریبی 120 متر مربعی در مدت 48 ماه احداث می شود.
احسان رستمیان در این آیین برآورد اولیه این پروژه را یک هزار و دویست و پنجاه میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این پروژه در زمینی بمساحت 49 هزار مترمربع و زیربنای 147 هزار مترمربع احداث خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به مشخصات این مجتمع مسکونی، اظهار داشت: زیربنای مفید فضای مسکونی این مجتمع 81 هزار متر مربع بوده و شامل 16 بلوک در چهار نوع مختلف می باشد.
وی ادامه داد: نوع اول در چهار بلوک 13 طبقه و 60 واحد، نوع دوم در چهار بلوک 14 طبقه و 66 واحد، نوع سوم در چهار بلوک 11 طبقه و 48 واحد و نوع چهارم نیز در چهار بلوک 10 طبقه و 32 واحدی اجرا می شود.
در این آیین محسن خادم عرب باغی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، عیسی کلانتری و جمشید تقی زاده نیز که بعنوان جمعی از اعضای هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس حضور داشتند، بر لزوم توجه به کیفیت اجرای پروژه و اتمام در زمان تعیین شده تاکید شد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج