توریست های دوچرخه سوار آلمانی وارد منطقه آزاد ارس شدند

توریست های دوچرخه سوار آلمانی وارد منطقه آزاد ارس شدند
خبرنگار هفته نامه تبریز – اسفندیار دهقان ناصرآبادی- همزمان با موج دوم ورود مسافران نوروزی به منطقه آزاد ارس زوج دوچرخه سوار آلمانی وارد این منطقه شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، آقای تم که به همراه همسرش اکنون در جلفا به سر می برند در گفتگو با خبرنگار هفته نامه تبریز هدف از سفر با دوچرخه را رسیدن به کشور چین و بازدید از آثار تاریخی دیوار بزرگ چین بیان کرده و گفت: اکنون به مدت 180 روز است که در حال رکاب زدن هستیم و از اروپا وارد آسیا شده ایم و الآن مدت 2 روز است که در جلفا حضور داریم و از مسیر ایران وارد ترکمنستان و قرقیزستان و نهایتا در کشور چین به این سفر پایان خواهیم داد.

این گردشگر آلمانی از حضور انبوه گردشگران ایرانی در تعطیلات نوروزی اظهار خوشحالی نمود و افزود: تا قبل از ورود به منطقه آزاد ارس اطلاعی از نوروز و مراسم عید در ایران نداشتم و از وجود امنیت و زیبایی های این منطقه بسیار راضی و خرسندم .

این گردشگر آلمانی در گفتگوی خود اعلام کرد: از آثار تاریخی کلیسای سنت استپانوس در جلفا بازدید کردیم و از دیدن این آثار تاریخی جهانی بسیار لذت بردیم.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج