با حضور مشاور عالی رئیس جمهور صورت گرفت: افتتاح سایت اقامتی تفریحی در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس

با حضور مشاور عالی رئیس جمهور صورت گرفت: افتتاح سایت اقامتی تفریحی در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس
با حضور مشاور عالی رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سایت اقامتی تفریحی کمپ خدافرین افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در حاشیه بازدید اکبر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور از محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس سایت اقامتی تفریحی کمپ خداآفرین منطقه آزاد ارس با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح گردید.
سایت اقامتی تفریحی کمپ خداآفرین منطقه آزاد ارس با مساحت 3 هکتار شامل سالن غذا خوری، سالن ورزشی و 20 سوئیت می باشد و ظرفیت اقامت 60 نفر را دارد..
لازم به توضیح است کمپ خداآفرین در فضای سرسبز جنگل های ارسباران قرار دارد که با تغییر کاربری آن و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در سوئیت ها و مشارکت بخش خصوصی در ساخت سالن ورزشی و غذا خوری به بهره برداری رسید.
شایان ذکر است مشاور عالی رئیس جمهور صبح امروز از حمام کردشت، آبشار آسیاب در محدوده نوردوز و سد خدآفرین، پل های خدافرین و سواحل رود ارس محدوده خدافرین منطقه آزاد ارس بازدید نمود.
منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در شمال غرب ایران و در 135 کیلومتری مرکز استان آذربایجان شرقی قرار داشته و با چهار محدوده جلفا، نوردوز، خداآفرین و قلی بگلو، در شمال غرب ایران با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان هم مرز می باشد .
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج