برگزاری جشنواره بزرگ نوروز نغمه سی در منطقه آزاد ارس

برگزاری جشنواره بزرگ نوروز نغمه سی در منطقه آزاد ارس
جشنواره بزرگ نوروز نغمه سی در سالن آمفی تئاتر روباز پارک شهر جلفا میگردد.
به گزارش اسفندیار دهقان ناصرآبادی - خبر نگار هفته نامه تبریز، این جشنواره که با استقبال ارس وندان و گردشگران نوروزی مواجه شده است از دهم فروردین ماه امسال در سالن آمفی تئاتر پارک شهر جلفا برگزار میگردد.
در این جشنواره هنرمندان به اجرای برنامه های متنوعی چون موسیقی، اجرای طنز، شعبده بازی می پردازند.
جشنواره نوروز نغمه سی در راستای استقبال از گردشگرران و ایجاد محیطی شاد و خاطره انگیز تدارک دیده شده و از تاریخ 10 فروردین و تا 13 نوروز همه روزه از ساعت 16 در پارک شهر جلفا برگزار میگردد.
این جشنواره توسط شرکت تبلیغاتی سپیده هنر ارس - باغ مینو با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر جلفا در ایام نوروز برگزار میگردد.
خوانندگان این جشنواره آقایان حسن یار مهربان ، محمد رضا جدیری ، علی رنجبر ، جعفر احمدی و نوازنده ویلون منوچهر ابراهیمی می باشد .
همچنین از دیگر عوامل اجرایی این جشنواره می توان به علی رنجبر ، جعفر احمدی ، محمد رضا جدیری(اجرای موسیقی)، محمود کریمی اجرای طنز و کارگردان کمدی خانه به، اجرای عملیات شعبده بازی و تردستی توسط گروه شوک به مدیریت سعید میرزا آقاسی و ناصر قرچه داغی مدیر برنامه گروه نمایش اشاره نمود.
شایان ذکر است بنابر اعلام سخنگوی سازمان منطقه آزاد ارس این منطقه از ابتدای نوروز 1394 میزبان بیش از دو میلیون و سیصد و پنجاه نفر گردشگر از سرتاسر کشور بوده است .
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج