ارایه خدمات رایگان درمانی در پایگاه های منطقه آزاد ارس

ارایه خدمات رایگان درمانی در پایگاه های منطقه آزاد ارس
خبرنگار روزنامه آذربایجان ویژه شهرستان جلفا – ایرج عبدیل زاده - رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس گفت: این کمیته دارای 12 پایگاه امداد و فوریت های پزشکی است که در مسیرهای مواصلاتی منطقه آزاد ارس به وبژه در مراکز ثقل جمعیت گردشگری مستقر شده اند تا خدمات مورد نیاز گردشگران را تامین کنند.
مهدی غفاری اظهار داشت: این پایگاه ها در نقاط متعدد منطقه با با تاکید مدیرعامل سازمان در جهت هم افزایی در مسیر خدمت رسانی به گردشگران عزیز و با همکاری ادارات و نهادهای مختلف مستقر شده اند.
وی با بیان اینکه در این پایگاه ها علاوه بر فوریت های پزشکی، ویزیت، تحویل دارو و مشاوره نیز به صورت رایگان در اختیار گردشگران قرار می گیرد اظهار داشت: با وجود اینکه این فعالیت ها که در سطح کشور کم نظیر بوده و برای سازمان بسیار پرهزینه است، خدمات رایگان درمان درجهت صیانت از صحت و سلامتی گردشگران ارایه می شود.
وی اضافه کرد : این پایگاه ها در پارک کوهستان و دریاچه سدخداآفرین با همکاری هنگ مرزی، در تیر پارک خاقانی با همکاری ارتش و در نوردوز، روستای احمدآباد ، کلیسا و آسیاب با همکاری هلال احمر در حال فعالیت می باشند.
رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس، استقرار آمبولانس هوایی با هدف تسریع در رساندن سانحه دیدگان به مراکز درمانی را از دیگر اقدامات کمیته در جهت خدمت به گردشگران برشمرد و گفت: همچنین تمامی پایگاه های اورژانس منطقه و شهرستان جلفا نیز در خدمت مسافران و گردشگران محترم هستند.
غفاری افزود: بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی به صورت منظم انجام می شود و خوشبختانه مورد خاصی در ارتباط با مشکلات بهداشت محیط گزارش نشده است.
وی افزود: گردشگران می توانند در صورت نیاز با سامانه استانی 32330298 -041 و واحد بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا 9010 4205-041 و همچنین با واحد نظارت بهداشتی ارس 5507 4202- 041 تماس حاصل نمایند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج