مسابقه قایقرانی در منطقه آزاد ارس برگزار شد

مسابقه قایقرانی در منطقه آزاد ارس برگزار شد
خبرنگار پایگاه خبری صدای ارس - ابراهیم برهانی - مسابقه قایقرانی روز یکشنبه 9 فروردین جاری با استقبال پرشور ارس وندان و گردشگران در دریاچه پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار شد.
مسئول کمیته ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد ارس در این رابطه گفت: این مسابقات با حضور پرشور خانواده ها در دریاچه پارک ساحلی کوهستان برگزار شد و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهداء گردید.
وحید پل سنگی با بیان اینکه این برنامه ورزشی به همت هیئت ورزش های همگانی منطقه آزاد ارس اجرا شد، افزود: در این رقابت هیجانی گروه رضا غلامی و پویا مسئولی اول شدند و گروه سالار کمالی و رضا وطن دوست دوم و کبری صادق زاده و ابراهیم طریقی از اورمیه سوم شدند.
وی افزود: در این مسابقات همچنین به گروه محمود خیاط زاده از تبریز، مهیا خیاط زاده و عرفان عزیز زاده و میر حسین میرزازاده به قید قرعه جوایزی اهداء گردید.
گفتنی است در این مسابقات خانم ها فریده قصاب زاده، عصمت رسته، خدیجه یعقوبی و پروین خدادادی مسئولیت داوری این مسابقات را بر عهده داشتند.
شایان ذکر است ویژه برنامه های نوروزی ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس با ده ها برنامه متنوع ورزشی، فرهنگی، تفریحی و سیاحتی میزبان مهمانان نوروزی است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج