مدیر کل فرودگاه های استان: فرودگاه تبریز ظرفیت مناسبی برای ورود گردشگر به ارس می باشد

مدیر کل فرودگاه های استان: فرودگاه تبریز ظرفیت مناسبی برای ورود گردشگر به ارس می باشد
خبرنگار پایگاه خبری ارس فردا- پروین امینی: مدیر کل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه منطقه آزاد ارس در اکثر ایام سال با حجم گسترده مسافران و گردشگران مواجه است، فرودگاه تبریز ظرفیت مناسبی برای ورود گردشگر به ارس می باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مصطفی صفایی با بیان اینکه ورود خیل عظیم گردشگران کمک خوبی به اقتصاد منطقه آزاد ارس دارد، گفت: نزدیکی فرودگاه بین المللی تبریز به منطقه آزاد ارس با ارائه خدمات هوایی بین المللی به منطقه قفقاز ظرفیت بزرگی برای حمل و نقل مسافر به این منطقه ایجاد کرده است.
وی اظهار داشت: قرار داشتن فرودگاه جمهوری خودمختار نخجوان در فاصله 35 کیلومتری منطقه آزاد ارس از دیگر ظرفیتهای شبکه های حمل و نقل و مسیرهای دسترسی هوایی در این منطقه به شمار می آید.
صفایی با اشاره به اینکه نوروز امسال شاهد ورود حجم زیادی از مسافران به شهر تبریز برای گردش در منطقه آزاد ارس هستیم، اضافه کرد: اکثر مسافرین از شهرهای اصفهان، شیراز و خراسان رضوی و گردشگران کشورهای همجوار بوده اند.
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی در مورد برنامه های فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در ایام نوروز گفت: برنامه های خوبی توسط سازمان منطقه آزاد ارس برای ایام نوروز 1394تدارک دیده شده و اداره کل فرودگاه های استان بصورت 24 ساعت آماده ارائه خدمات به مسافرین نوروزی می باشد.
وی با بیان اینکه با راه اندازی فرودگاه منطقه آزاد ارس گردشگران و سرمایه گذاران از نقاط مختلف کشور راهی محدوده جلفای منطقه آزاد ارس خواهند شد، افزود: احداث فرودگاه منطقه ارس در زمینی به مساحت 120 هکتار در محدوده ارس که از اصلی ترین نیازهای منطقه آزاد برای سرعت دادن به رشد اقتصادی و پویایی منطقه در حال اجراست.
وی تاکید کرد: در حوزه زیرساختی فرودگاه 2800 هکتاری منطقه ارس نیز افق تکنولوژی رفاه منطقه را روشن تر خواهد کرد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج