86 مورد بازرسی و نظارت بر تأسیسات گردشگری در منطقه آزاد ارس

86 مورد بازرسی و نظارت بر تأسیسات گردشگری در منطقه آزاد ارس
خبرنگار هفته نامه تبریز – اسفندیار دهقان ناصرآبادی - مدیر گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس در گفتگو با خبرنگار هفته نامه تبریز گفت: با توجه به حساسیت نحوه ارائه خدمات در مراکز پذیرایی و اقامتی و بررسی روزانه کیفیت خدمات در این مراکز اکیپ های مشترک بازرسی تشکیل شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مهدی عباسی با اعلام این خبر افزود: با حضور 21 نفر بازرس از بازرسان بازرگانی، بهداشت و نظارت بر تأسیسات گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از 28 اسفندماه 1393، ماموریت های لازم در راستای کنترل کیفی و قیمت کالاها و کنترل وضعیت بهداشت در سطح بازارهای منطقه و شهر جلفا و محدوده خداآفرین انجام می گیرد.
وی با بیان اینکه تاکنون 89 مورد بازرسی صورت گرفته است، گفت : در راستای بازرسی های انجام شده به تعدادی از این مراکز تذکر و تعدادی از این مراکز نیز مورد تقدیر قرار گرفته اند.
وی افزود: با توجه به شروع موج دوم مسافرت های نوروزی از هفته دوم فروردین ماه جاری تعداد بازدیدها افزایش یافته و اکیپ های مشترک برای تعطیلات آخر هفته برای بازدیدهای حضوری و مکرر تشکیل می یابد.
عباسی در خصوص وضعیت اسکان مهمانان نوروزی نیز گفت : از 28 اسفندماه 93 تا 7 فروردین ماه 94 اسکان تعداد 47030 نفر در محدوده منطقه آزاد در فضاهای مراکز اقامتی، خوابگاه های ادارات، مدارس، دانشگاه ها، زائرسراها و خانه های استیجاری متعلق به مردم به ثبت رسیده است .
وی افزود : ساماندهی مراکز اسکان در حال انجام است و همیاران اسکان با موتورسیکلت وظیفه هدایت و راهنمایی مهمانان به مراکز اسکان و پایگاه های پذیرش مسافران را به عهده دارند و امسال سعی شده از ظرفیت اسکان ها در خانه هایی استیجاری بیش از پیش استفاده شود.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج