حضور گسترده گردشگران با معرفی زیبایی های ارس / رقابت مراکز تجاری برای ارایه کالای کیفی و کاهش قیمت است

حضور گسترده گردشگران با معرفی زیبایی های ارس / رقابت مراکز تجاری برای ارایه کالای کیفی و کاهش قیمت است
خبرنگار روزنامه آذربایجان ویژه شهرستان جلفا – ایرج عبدیل زاده – مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس با اشاره به حضور بی نظیر گردشگران از اقصی نقاط کشور در ارس گفت : این حضور به دلیل معرفی زیبایی های ارس به مردم کشورمان بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان با اعلام این مطلب افزود: معرفی ارس با استفاده از ظرفیت رسانه ای کشور و رسانه های برون مرزی و همچنین بهره گیری از توان رسانه های مکتوب و مجازی منطقه اقدام هوشمندانه ای بود که با حمایت مدیرعامل محترم سازمان انجام شد.

وی اضافه کرد: نتیجه این اقدام معرفی هرچه بیشتر پتانسیل های ارس در داخل و خارج از استان است که شاهد حضور بی نظیر گردشگران در سرزمین زیبایی ها هستیم.

وی اظهار داشت: استفاده از توان رسانه های منطقه با تشکیل گروه خبری اقدام ابتکاری دیگری بود که سبب شد اخبار ارس بسیار سریع انعکاس یافته و مبنای خبری سایر رسانه ها قرار گیرد.

مختار خوش پیمان حضور پررنگ مردم و سرمایه گزاران در استقبال از مسافران نوروزی را اتفاقی جالب ارزیابی کرد و گفت: امسال مردم و مجتمع های تجاری به صورت خودجوش نمایشگاه و ستاد استقبال تشکیل داده و از گردشگران استقبال می کنند.

وی ادامه داد: بهترین نمونه این استقبال برپایی نمایشگاه در ورودی منطقه توسط شورای روستا واهالی روستای شجاع با ارایه توانمندهای منطقه می باشد.

این مقام مسئول آغاز به کار مجتمع های تجاری متعدد و ورود فروشگاه های بزرگ با کالاهای باکیفیت و بوجود آمدن رقابت بر سر کاهش قیمت ها را یادآور شد و افزود: همه مجتمع های تجاری و مراکز خرید باید با ورود به عرصه رقابت بر سر کاهش قیمت ها، زمینه جذب هرچه بیشتر گردشگران را به ارس فراهم آورند.

وی تامین و گسترش زیر ساخت های اقامتی، خدماتی و بهداشتی را از دیگر عوامل جذب گردشگر برشمرد و افزود : نظافت شهر با وجود حضور بی نظیر گردشگران بدون هیچ مشکلی مدیریت می شود که بیانگر تلاش شبانه روزی خدمات شهری سازمان و شهرداری جلفا می باشد.

خوش پیمان خاطرنشان کرد : آرامش وامنیت کامل گردشگران و عدم وقوع هیچ گونه سانحه اتفاق مبارکی بود که با تلاش عوامل راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور استان و شهرستان، گروه امداد و نجات و بهداشت و درمان ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس و همچنین چهاربانده شدن بخش اعظمی از جاده جلفا – مرند و مهم تر از همه مشارکت و همراهی مردم حاصل شده است.

وی گفت : امیدواریم باهمدلی و همزبانی که به تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال معرفی شده است بتوانیم خدمات مورد نیاز گردشگران را فراهم نموده و زمینه جلب رضایت آن ها را فراهم نماییم.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج