بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از خداآفرین/قائم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس: ظرفیتهای گردشگری خداآفرین بی نظیر است و بدنبال افزایش زیرساختهای گردشگری هستیم

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور  از خداآفرین/قائم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس: ظرفیتهای گردشگری خداآفرین بی نظیر است و بدنبال افزایش زیرساختهای گردشگری هستیم
رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور از مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس بازدید نمود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سلطانی فر رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ارس مرکز خداآفرین و کلیبر بازدید نمود.
قائم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس نیز در این بازدید ضمن معرفی جاذبه های گردشگری خداآفرین و نیز جنگل های ارسباران، حاشیه رود ارس و سایر جاذبه ها، ظرفیتهای گردشگری این منطقه را بی نظیر و کمیاب معرفی کرد.
ملکی همچنین در ادامه افزود: راه اندازی سایت قایقرانی و ماهیگیری، ترمیم پل های تاریخی خداآفرین،ایجاد کمپ های اقامتی از جمله اقدامات سازمان منطقه آزاد ارس در ایجاد زیرساختهای گردشگری در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس می باشد و سازمان منطقه آزاد ارس نیز در برنامه های پیش روی خود بدنبال افزایش زیرساختهای گردشگری می باشد.
در ادامه سلطانی فر رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در این بازدید ظرفیت های گردشگری شهرستان را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: برای توسعه زیرساخت های گردشگری و افزایش امکانات رفاهی مسافران در این منطقه، زمینه را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز فراهم کنیم.
معاون رییس جمهور با بیان اینکه گردشگران این منطقه عمدتاٌ گردشگرانی هستند که به مدت کوتاهی اقامت می کنند افزود: ایجاد کمپ های موقت و مسافر خانه و هتل های یک یا دو ستاره در این منطقه بیشتر ضرورت دارد.
سلطانی فر افزود: برای بازسازی و مرمت اماکن تاریخی شهرستان های خداآفرین و کلیبر در سال94 و همچنین سال های آتی اعتبارات خوبی اختصاص خواهیم داد.
شایان ذکر است سلطانی فر در پایان این بازدید طی نشستی با نماینده مردم کلیبر خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار خداآفرین، فرماندار کلیبر، قائم مقام مدیرعامل در مرکز خدا،آفرین منطقه آزاد ارس و برخی از روسای ادارات و استانداری به بررسی مسائل پیش رو و راهکارهای لازم پرداخت.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج