باحضور پرشور گردشگران برگزار شد: جشن مبعث در منطقه آزاد ارس

باحضور پرشور گردشگران برگزار شد:  جشن مبعث در منطقه آزاد ارس

بمناسبت سالروز مبعث حضرت محمد(ص) ویژه برنامه ای با حضور پرشور گردشگران در پارک کوهستان ارس برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مراسم جشن مبعث شنبه شب با حضور بیش از یک هزار نفر از گردشگران و ارس وندان در پارک ساحلی کوهستان برگزار شد.

این مراسم که به همت مدیریت فرهنگی و همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد، با اجرای ویژه برنامه های مختلف فرهنگی و هنری از جمله موسیقی توسط بهنام علمشاهی و خواننده ارس وند حامد علمداری، پانتومیم توسط خلیل فرقان و تواشیح توسط گروه طارق همراه بود.

در این مراسم سخنگوی سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به حضور بیش از چهار و نیم میلیون نفر گردشگر در ایام نوروز سالجاری در ارس، گفت: با سرمایه گذاری های صورت گرفته در حوزه های تجاری و گردشگری شاهد حضور پررنگ تر گردشگران در ایام مختلف سال و بخصوص در تعطیلات آخر هفته هستیم.

مختار خوش پیمان حمایت و مشارکت سرمایه گذاران در توسعه روزافزون در این منطقه را گامی بلند در راستای ایجاد زیرساخت های لازم برای رونق فعالیت های اقتصادی اعلام کرد و اظهار داشت: توجه به رضایت مندی اصل مهم در اهداف و برنامه های سازمان منطقه آزاد ارس می باشد.

یادآور می شود به همین مناسبت جشنواره های خرید در مجتمع های تجاری نیز در منطقه آزاد ارس برگزار شده و به قید قرعه انواع جوایز نفیس از جمله خودرو و لوازم خانگی اهدا شد.

برگزاری انواع مسابقات تفریحی از دیگر ویژه برنامه های عید مبعث در منطقه آزاد ارس بود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج