حضور سازمان مطنقه آزاد ارس در نخستین جشنواره صنایع دستی مناطق آزاد کشور در انزلی

  • 21 خرداد 1394
  • 06:31
  • هنری
  • 0 دیدگاه
  • 851 بازدید
  • Article Rating
حضور سازمان مطنقه آزاد ارس در نخستین جشنواره صنایع دستی مناطق آزاد کشور در انزلی
هنرمندان حوزه صنایع دستی منطقه آزاد ارس در نخستین جشنواره صنایع دستی مناطق آزاد کشور حضور یافتند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، هنرمندان حوزه صنایع دستی منطقه آزاد ارس در نخستین جشنواره صنایع دستی مناطق آزاد کشور که با حضور فعالیت و هنرمندان صنایع دستی سایر مناطق آزاد کشور و در منطقه آزاد انزلی برگزار میگردد حضور یافتند.
در این جشنواره، هنرمندان منطقه آزاد ارس در رشته های سفال، سرامیک، همجوشی شیشه و دست دوزی های سنتی در این نمایشگاه حضور یافتند.
در اين جشنواره، گروه موسیقی محلی ارس نیز به اجرای موسیقی محلی،داستانهای محلی و فولکورلیک را برای بازدید کنندگان بازگو می نمایند.
هنرمندان صنايع دستي مناطق آزاد كيش، قشم، چابهار، اروند، ارس و انزلي در قالب ۳۰ غرفه در اين جشنواره كه علاوه بر عرضه و فروش صنايع دستي، داراي بخش هاي جنبي همچون برپايي نمايشهاي آئيني و بومي – محلي است.
در مراسم افتتاحيه نخستين"جشنواره صنايع دستي مناطق آزاد كشور" علاوه بر معاونين و مديران سازمان منطقه آزاد انزلي، مديران دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، فعالين اقتصادي منطقه و صنايع دستي استان و منطقه حضور داشتند.
اين نمايشگاه از چهارشنبه ۲۰ خرداد لغايت شنبه ۲۳ خرداد ماه در فاز تجارت و گردشگري منطقه آزاد انزلی برگزار مي شود و علاقمندان مي توانند از ساعت ۱۷ الي ۲۲ از اين جشنواره ديدار نمايند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج