تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر جلفا از فعالیتهای نوروزی منطقه آزاد ارس

تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر جلفا از فعالیتهای نوروزی منطقه آزاد ارس

تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر جلفا از فعالیتهای نوروزی منطقه آزاد ارس

اعضای شورای اسلامی شهر جلفا از فعالیت های نوروزی سازمان منطقه آزاد ارس در نوروز 90 تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس اعضای شورای اسلامی و شهردار جلفا در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ضمن تقدیر از ابداع، برنامه ریزی و مدیریت تسهیلات سفرهای نوروزی و میزبانی شایسته از میهمانان، بر ادامه این روند تاکید کردند.
در این نشست تقی خلیلی عضو شورای اسلامی شهر جلفا گفت: این آرزوی دیرین ما بود که بتوانیم گردشگری را در این شهر رونق بدهیم و این امر امسال با برنامه های نوروزی سازمان منطقه آزاد ارس بخصوص برنامه های متنوع تفریحی و فرهنگی، جنگ های شادی و ایجاد نشاط در منطقه محقق شد و ما از این امر لذت بردیم.
وی افزود: مردم جلفا در این مدت تکاپو را به چشم خودشان در شهر شاهد بودند و رونق بوجود آمده در بازار کسبه مختلف و اقتصاد شهر نشان دهنده توسعه در آن است.
کاظم شرکتی دیگر عضو شورای اسلامی شهر جلفا نیز در این نشست گفت: مردم منطقه از تحولات ایجاد شده در این مدت راضی هستند و برای مردم ثابت شد که تشخیص آنها در کارآمدی مدیریت جدید سازمان درست بوده است.
وی ابراز امیدواری کرد: در سال جهاد اقتصادی با روندی که سازمان منطقه آزاد ارس در پیش گرفته است شاهد تحول در زندگی مردم و اثر عینی منطقه آزاد در زندگی مردم باشیم.
آذرنژاد، شهردار نیز در این نشست گفت: تعامل بین شهرداری و منطقه آزاد در بین تمامی نهادهای دولتی در بالاترین وضعیت قرار دارد و آماده هرگونه همکاری برای تحقق اهداف سازمان منطقه آزاد ارس هستیم.
دیگر اعضای شورای اسلامی شهر جلفا نیز در این نشست بر افزایش تعامل بین منطقه آزاد ارس و شورا تاکید و برای انجام خدمات بهتر اعلام آمادگی کردند.
مقیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در این نشست با تقدیر از همکاریهای شورای اسلامی و شهرداری جلفا در ارائه تسهیلات نوروزی در سال جاری گفت: باید از فرصت بوجود آمده و تعامل بالای موجود بین نهادهای دولتی و سازمان در راستای خدمت رسانی به مردم و سرمایه گذاران بهره بگیریم.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج