جشنواره بهاره و تابستانی تداوم فعالیت های نوروزی منطقه آزاد ارس

جشنواره بهاره و تابستانی تداوم فعالیت های نوروزی منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین تجلیل از خادمین ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این منطقه گفت: برنامه ها و خدمات ارائه شده در ایام تعطیلات نوروز در طول سال و تحت عنوان جشنواره های بهاره و تابستانی تداوم می یابد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس علیرضا مقیمی گفت: مدیران نهادها و ادارات مستقر در منطقه آزاد ارس با برنامه های سازمان در ایام نوروز همراه بوده اند و این دلگرمی و پشتوانه خوبی برای ارائه خدمتی شایسته تر و کاملتر است.

وی ادامه داد: ایجاد فضاهای گردشگری و تفریحی و زمینه سازی برای رونق خدمات گردشگری در سطح منطقه اشتغالزایی مناسبی را درپی خواهد داشت.

وی افزود: با همکاری تمامی نهادهای دولتی توانستیم از تمامی فضاهای موجود در سطح منطقه برای ارائه خدمات مختلف به میهمانان بهره بگیریم.

وی ادامه داد: تمامی توان خود را برای تامین فرودگاه محلی، جاده های دسترسی مناسب و نیز مواردی مانند بیمارستان تخصصی که امنیت روانی را نیز در پی دارد، بکار گرفته ایم تا بتوانیم از این طریق جذبه بیشتری برای جذب سرمایه گذاری در منطقه ایجاد کنیم.

علیرضا مقیمی یکی از شاخص های اصلی این سازمان در تسهیلات سفرهای نوروزی را جلب رضایت مردم منطقه و گردشگران بیان کرد و از ارتقاء سطح کیفی در امکانات موجود تفریحی و اقامت تا نوروز 91خبر داد.

وی ثبت رکورد جدید در ورود گردشگران نوروزی را مرهون همکاری تنگاتنگ مسولان و ادارات منطقه دانست و گفت: منطقه آزاد ارس در نوروز 90موفق شد با میزبانی بیش از یک میلیون و هشتصد هزار گردشگر از نقاط مختلف کشور و مدیریت کم عیب و نقص رضایت 87درصد گردشگران را جلب نماید و این مهم با همکاری صمیمانه مسولین و مردم منطقه به سرانجام رسید.

امام جمعه شهرستان جلفا نیز در این جلسه از فعالیتهای سازمان منطقه آزاد ارس در طول ایام نوروز 90 قدردانی کرد. حجت الاسلام انتظاری فعالیتها و برنامه های منطقه آزاد ارس درنوروز 90 را چشمگیر و قابل تقدیر دانست و افزود:منطقه آزاد ارس در برنامه هایی متفاوت با سالهای قبل توانست روح شادی و نشاط جدیدی در مردم و گردشگران نوروزی ایجاد نماید.

وی با اشاره به لزوم رفع کاستی های موجود در نوروز 90گفت:لازم است با تدابیر کارآمد و سازنده ، مشکلات و کاستی های نوروز 90 رفع شوند تا با آمادگی کامل به میزبانی نوروز91 برویم چراکه لازمه ی بهره مندی از زیبایی های منطقه وجود امکانات رفاهی و اقامتی لازم در جهت رضایتمندی مردم می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه جلفا نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه روزی منطقه آزاد ارس در میزبانی از مسافران نوروزی گفت: سپاه ناحیه جلفا همپای سایر ادارات از حداکثر فضای اسکان و خدمات در ایام نوروز استفاده کرد.

سرهنگ ملاحسینی آموزش برای اصناف و کسبه و آشنایی با سیاستها و چشم اندازهای منطقه را امری مهم در راستای بهبود میزبانی در ایام نوروز 91 دانست.

وی همچنین توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و یادمان 212 شهید شهرستان جلفا در برنامه های سازمان منطقه آزاد ارس و آمادگی نیروهای بسیج در خدمت رسانی به مردم و میهمانان را مورد تاکید قرار داد.

سرهنگ شجاعی فرمانده هنگ مرزی شهرستان جلفا نوروز 90 را متفاوت با ایام سالهای قبل توصیف کرد و گفت: سازمان منطقه آزاد ارس با برگزاری برنامه های متفاوت و نوآوری در ایجاد امکانات رفاهی فضای منطقه را پرنشاط تر از قبل کرده و موجبات رضایت مردم را فراهم آورد.

سعید برزگر، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان جلفا نیز ضمن تقدیر از زحمات ادارات بخصوص منطقه آزاد ارس در جهت میزبانی از گردشگران از زحمات بانک ها و پایانه های مرزی در جهت سهولت اخذ ارز و تردد بین مرزها بطور ویژه قدردانی کرد. در پایان این جلسه با اهداء لوح توسط سازمان منطقه آزاد ارس از خادمین نوروزی تجلیل بعمل آمد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج