دیدار مسؤلین منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا با نماینده ولی فقیه

دیدار مسؤلین منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا با نماینده ولی فقیه
همزمان با هفته دولت اعضای شورای اداری منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا با نماینده ولی فقیه در این منطقه دیدار کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، امام جمعه شهرستان جلفا در این دیدار ضمن گرامیداشت شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران و بخصوص شهدای دولت، بر لزوم تحکیم وحدت دولت و ملت تاکید کرد.
حجت الاسلام علی انتظاری خدمت به مردم را وظیفه مسؤلین و امری خداپسندانه توصیف کرد و افزود: خدمتگذاران نظام جمهوری اسلامی ایران باید همواره اصل مواظبت و تواضع در رفتار با مردم را در راس امور قرار دهند.
وی در ادامه با اشاره به رویکرد مثبت عملکرد دولت یازدهم در کنترل و بهبود وضعیت اقتصادی کشور، گفت: کاهش نرخ تورم و خروج از رکود اقتصادی و کنترل بحران آب در کشور از جمله فعالیت های چشمگیر و موثر دولت می باشد.
فرماندار شهرستان جلفا نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای انقلاب جمهوری اسلامی ایران، گزارشی از عملکرد یکسال گذشته در سطح شهرستان جلفا را ارایه کرد.
زاهد محمودی از افتتاح 45 پروژه سرمایه گذاری و عمرانی در منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا خبر داد و گفت: با تلاش های انجام شده از سوی منطقه آزاد ارس پروژه های زیربنایی و سرمایه گذاری های خوبی در عرصه های مختلف در منطقه در حال انجام است.
وی افزود: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان و با تصویب بودجه مناسب احداث تصفیه خانه آب شرب جلفا تکمیل شده و بهره برداری از حق آبه ایران از رودخانه ارس نیز با تصویب بودجه 198 میلیارد تومانی در دست اقدام است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج