بازدید هیات اقتصادی منطقه آزاد ارس از مراکز صنعتی و فرهنگی نخجوان

بازدید هیات اقتصادی منطقه آزاد ارس از مراکز صنعتی و فرهنگی نخجوان

هیات اقتصادی و صنعتی منطقه آزاد ارس علاوه بر دیدار با مقامات عالی رتبه جمهوری خود مختار نخجوان و شرکت در نشست اقتصادی با فعالان و صاحبان صنایع این جمهوری، در روز دوم سفر از مراکز صنعتی و فرهنگی نخجوان بازدید کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، این هیات اقتصادی از واحدهای تولیدی و موسسات تجاری از جمله کارخانه مبل، آب معدنی، خودروسازی، سیمان، سنگ، چای، پروفیل و سیگار و آثار تاریخی و فرهنگی شامل قلعه نخجوان، مقبره منسوب به حضرت نوح و موزه قالیچه بازدید بعمل آورد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس که در راس هیاتی اقتصادی با هدف بررسی و مذاکره در رابطه با راهکارهای گسترش روابط دوجانبه به جمهوری خودمختار نخجوان سفر کرده بود، با بردقه منصور آیرم سرکنسول ایران در نخجوان راهی ایران شد.

شایان ذکر است در سفر دوروزه هیات اقتصادی و صنعتی منطقه آزاد ارس، فرماندار شهرستان جلفا، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل، مشاور مدیرعامل و مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد ارس و همچنین مدیر پایانه مرزی جلفا، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس را همراهی می کردند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج