ششمین دوره مسابقات کشوری امدادگران شرکت ملی گاز ایران در منطقه آزاد ارس به پایان رسید

ششمین دوره مسابقات کشوری امدادگران شرکت ملی گاز ایران در منطقه آزاد ارس به پایان رسید
ششمین دوره مسابقات کشوری امدادگران شرکت ملی گاز ایران در منطقه آزاد ارس با قهرمانی شرکت گاز آذربایجان شرقی به پایان رسید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اختتامیه ششمین دوره مسابقات امدادگران شرکت ملی گاز ایران با حضور جمعی از مدیران شرکت های گاز استانی و امدادگران شرکت کننده در مسابقات و مردم منطقه آزاد ارس در سالن آمفی تئاتر پارک کوهستان برگزار شد.
مديرعامل شرکت گاز استان آذربايجان شرقي در آئين اختتاميه ششمين دوره مسابقات امدادگران شرکت ملي گاز ايران گفت : حضور 28 شرکت در قالب 32 تيم در اين دوره از مسابقات نشانگر جديت و اهميت مديران عامل شرکت هاي گاز استاني به آمادگي هر چه بيشتر امدادگران در برابر حوادث احتمالي مي باشد و آمادگي نيروهاي امدادي آسايش و رفاه مشترکين گاز طبيعي را بيمه مي کند.
ولی اله دینی با اشاره به اینکه زلزله سال 91 منطقه ارسباران نمونه ای از آمادگی نیروهای امدادی را نشان داد افزود : آمادگی امدادگران شرکت گاز استان باعث شد به لطف خدا هیچ حوادث و تلفاتی ناشی از گاز طبیعی نداشته باشیم وی این آمادگی را لازمه آموزش های مدون علمی و عملی دانست و افزود این مسابقات توان نیروهای امدادی را افزایش می دهد و اوج لذت برای امدادگران زمانی است که حضور به موقع آنها مانع از بروز هرگونه حادثه احتمالی بشود.
وی با ارج نهادن به فعالت های امدادگران افزود : برگزاری این مسابقات موجب همدلی و نشاط و ایجاد انگیزه مضاعف برای امدادگران گاز می شود.
وی در پایان از کلیه عوامل و شرکت کنندکان در برگزاری پر شکوه این دوره از مسابقات و تأمل و همکاری مدیر عامل منطقه آزاد ارس تقدیر و تشکر نمود.
شایان ذکر است در خلال برگزاری مراسم اختتامیه از امدادگر آسیب دیده در حین عملیات با اهداء لوح از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان در جمع امدادگران سراسر کشور تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم از سه تیم شرکت کننده شرکت گاز آذربایجان شرقی(میشو،سهند و ارسباران ) که بطور مشترک مقام اول و تیم شرکت گاز استان قزوین مقام دوم و تیم خراسان رضوی الف مقام سوم را کسب کرده بودند با اهداء لوح تقدیر و کاپ قهرمانی تقدیر بعمل آمد.
در پایان این مراسم تندیس نمادین مسابقات سراسری امدادگران شرکت ملی گاز ایران به مهندس خدایی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل بعنوان میزبان سال آینده مسابقات اهداء کردید.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج