برگزاری همایش توریسم درمانی و تجهیزات پزشکی در منطقه آزاد ارس

برگزاری همایش توریسم درمانی و تجهیزات پزشکی در منطقه آزاد ارس
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری همایش ملی توریسم درمانی و تجهیزات پزشکی در منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، احمد حمزه‌زاده در اين باره گفت: اين همايش با هدف ارتقا و توسعه گردشگري سلامت آذر امسال در منطقه آزاد ارس برگزار مي‌شود.
وي با اشاره به ظرفيت بالاي استان در حوزه گردشگري سلامت افزود: اين همايش با محوريت آسيب‌شناسي توريسم درماني و نقش تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي و آزمايشگاهي در توسعه آن، به همت شرکت پارسيان و مشارکت بخش خصوصي و با همکاري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، دانشگاه علوم پزشکي، منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس و ساير سازمان‌هاي مرتبط 24 تا 27 آذر برگزار مي‌شود.
او راهکارهاي ارتقاي کيفيت خدمات گردشگري و بررسي شرايط منطقه‌اي در گردشگري سلامت، توانمندسازي نيروي انساني، اقتصاد توسعه گردشگري، طبيعت درماني، تبليغات بازار گردشگري سلامت و ترويج کارآفريني اجتماعي در حوزه گردشگري سلامت را از ديگر محورهاي مطرح در برگزاري همايش اعلام کرد و اظهار داشت: در حاشيه برگزاري اين همايش کارگاه‌هاي تخصصي و آموزشي مرتبط و نمايشگاه جانبي نيز برگزار مي‌‌شود.
معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان‌شرقي يادآور شد: علاقه‌مندان براي دريافت اطلاع بيشتر و شرکت در اين همايش و ارايه مقاله مي‌توانند به وب سايت اين همايش به آدرس www.amparsian.com‏ مراجعه نمایند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج