لوگوی نخستین نشریه شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس رونمایی شد/عرب باغی: نقد آگاهانه و منصفانه تحول آفرین است

لوگوی نخستین نشریه شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس رونمایی شد/عرب باغی: نقد آگاهانه و منصفانه تحول آفرین است
آئین رونمایی از لوگوی نخستین نشریه منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا با حضور مدیرعامل منطقه آزاد ارس و مسئولین شهرستان برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شده بود، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با بیان اینکه در عرصه جهانی ارتباطات حرف اول را می زند گفت: هر کشوری که رسانه قوی تری داشته باشد جایگاه بهتری در مقایسه با سایر کشورها خواهد داشت.
عرب باغی همچنین انتقاد از مسئولین در رسانه ها را امری ضروری دانست و گفت:نقد آگاهانه و منصفانه تحول آفرین است و انتقاد نیاز جماعه است ولی باید عادلانه و آگاهانه باشد و نه مخرب.
وی گفت: با توسعه منطقه آزاد ارس، این توسعه باید همه جانبه باشد و این نیازمند وجود نشریات، مطبوعات و سایتهای مختلف خبری است تا با همراهی و همکاری هم موجبات رشد و توسعه منطقه را فراهم کنند.
عرب باغی با تاکید بر انتشار سریع و صحیح اخبار ، تصریح کرد:رسانه ها می بایست برای رسیدن به نقطه اوج رسانه ای که پوشش دهی به موقع اخبار و انتشار اخبار درست است تلاش نمایند.
در ادامه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس نیز با اشاره به نقش اساسی خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: رسانه ها پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند و هیچ ارگانی نمی تواند بدون وجود اصحاب رسانه فعالیت های خود را به جامعه عرضه کند.
خوش پیمان افزود: با توجه به سرعت بالای تحولات جهانی، توسعه بدون ارتباطات، غیرقابل تصور بوده و رسانه ها با بیان واقعیتها، باعث تعالی و توسعه جوامع می شوند.

گفتنی است در این مراسم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، مسئولان شهرستان و برخی از سرمایه گذاران از لوگوی نشریه صدای ارس، اولین نشریه شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس رونمایی شد.

همچنین در پایان این آئین از برخی از مسئولان که زمینه ساز گسترش فعالیت های رسانه ای در منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا بودند با اهدای تندیس از طرف نشریه صدای ارس قدردانی شد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج