نشست هم اندیشی با هتلداران و سرمایه گذاران حوزه گردشگری منطقه آزاد ارس برگزار شد

نشست هم اندیشی با هتلداران و سرمایه گذاران حوزه گردشگری منطقه آزاد ارس برگزار شد
نشست هم اندیشی هتلداران و سرمایه گذاران 8 پروژه اقامتی با مدیرعامل منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در جلسه مشترک هتلداران و سرمایه گذاران 8 پروژه اقامتی در ارس، عرب باغی با تاکید بر تامین زیرساختهای مورد نیاز بخش گردشگری گفت: برای رسیدن به اهداف بلند مدت در حوزه گردشگری به عزم همه جانبه سرمایه گذاران، مردم و مسئولین و همت والا نیاز داریم و از همه صاحبان سرمایه و صنایع در حوزه های مختلف حمایت می کنیم.
عرب باغی همچنین گفت: جهت بهره برداری هر چه سریعتر پروژها و تعریف پروژه های گردشگری جدید ابتدا باید زیرساختهای مهم شامل آب برق اینترنت و فاضلاب توجه شود تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.
وی همچنین پیشنهاد نمود تا سرمایه گذاران بخش گردشگری نسبت به ایجاد "تشکل هتل سازان" و راه اندازی "صندوق سرمایه گذاری مشترک" جهت تامین بخشی از هزینه های مورد نیاز پروژه ها تاکید کرد.
عرب باغی با تاکید بر ضروریت راه اندازی صندوق سرمایه گذاری مشترک افزود : با تشکیل این صندوق و هم افزایی فعالیت های بخش گردشگری بین سازمان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری موجب خواهد شد تا توانمندی های لازم در این حوزه اجرایی شود .
در این نشست تنی چند از سرمایه گذاران بخش گردشگری نقطه نظرات خود را برای بهبود و تقویت حوزه گردشگری و رفع موانع موجود ارائه کردند و خواستار صدور مبایعه نامه جهت استفاده از تسهیلات بانکی شدند.

نشست هتلداران و سرمایه گذاران بخش گردشگری با حضور مدیرعامل ، مشاور امور فرهنگی گردشگری و مدیر گردشگری، معاون فنی عمرانی و معاون امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس و با هدف تقویت پروژه های گردشگری و تعیین تکلیف پروژه های نیمه کار برگزار گردید.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج