مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تاکید کرد: لزوم توجه ویژه به مباحث بهداشتی و درمانی درارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تاکید کرد: لزوم توجه ویژه به مباحث بهداشتی و درمانی درارس
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بازدید از مراکز بهداشتی درمانی مستقر در منطقه آزاد ارس بر لزوم توجه ویژه به مباحث بهداشتی و درمانی در ارس تاکید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادارس، محسن خادم عرب باغی در بازدید ار مراکز درمانی بهداشتی منطقه آزادارس بر لزوم توجه ویژه به مراکز درمانی وارائه خدمات درمانی بهداشتی مناسب به ارسوندان و گردشگران تاکید کرد.
عرب باغی در ابتدای این بازدید با حضور در درمانگاه تامین اجتماعی جلفا،خدمات ارائه شده در این مرکز را مثبت وخوب ارزیابی کرد و ضمن تقدیر از خدمات پرسنل این مرکز بر افزایش تجهیزات و توسعه فضای سبز و ارتقای سطح کیفی خدمات تاکید نمود.
وی همچنین از مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی جلفا و نیز درمانگاه شبانه روزی شیخ الرئیس بازدید نمود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ، حضور پزشکان عمومی، تخصصی، فوق تخصصی و طب کار و آزمایشگاه در درمانگاه شیخ الرئیس را بسیار ارزنده تلقی نمود و این مرکز را یکی از مراکز مهم ارائه خدمات پزشکی درمانی ارس عنوان کرد.
عرب باغی در حاشیه این بازدید در جلسه ای که با مسئولین مرکز شیخ الرئیس برگزار شد بر مباحث مرتبط در راستای افزایش بهبود خدمات و تجهیزات تخصصی و همکاری های لازم جهت ارتقای سطح کیفی خدمات برای مردم، ارسوندان، گردشگران و صاحبان صنایع تاکید کرد.
وی گفت: با توجه به حضور فعال صاحبان صنایع در ارس و اینکه بیش از 9 هزار نفر در صنایع مختلف در ارس مشغول فعالیت هسند ضروری است تا طب کار بصورت منظم و با دقت بیشتر و برنامه ریزی شده در ارس انجام پذیرد.
عرب باغی افزود: سرمایه گذاران ارس، سرمایه های تاثیرگذار و معنوی ما هستند و باید تمامی امکانات و بسترها را برای فعالیت هرچه بهتر آنها در ارس فراهم کنیم و تقویت و توسعه خدمات بهداشتی درمانی یکی از مهمترین این بسترها می باشد.
همچنین در پایان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از ساختمان در حال احداث دی کلینیک شیخ الرئیس ارس بازدید و بر تسریع احداث پروژه تاکید کرد و گفت: این مرکز تخصصی می تواند جزو مراکز مهم درمانی منطقه باشد و زمینه ساز توسعه توریسم درمانی در منطقه آزاد ارس باشد.
وی همچنین ار مرکز اورژانس 115 جلفا نیز در حاشیه برنامه ها بازدید نمود.
منطقه آزاد ارس بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران، در شمال غرب کشور و در 130 کیلومتری مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خود مختار نخجوان هم مرز می باشد. که علاوه بر یک محدوده متصل در جلفا دارای یک محدوده منفصل در مرز ارمنستان (نوردوز) و دو محدوده منفصل در شهرستان خداآفرین می باشد.
منطقه آزادارس بواسطه اینکه صنعتی ترین منطقه آزاد کشور می باشد همواره مورد استقبال و تردد سرمایه گذاران مختلف از کشورهای همسایه می باشد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج