بازدید سرپرست خبرگزاری ایرنا در استان آذربایجان شرقی از محدوده خداآفرین

بازدید سرپرست خبرگزاری ایرنا در استان آذربایجان شرقی از محدوده خداآفرین
سرپرست خبرگزاری ایرنا در استان آذربایجان شرقی از محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس بازدید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد عزیزی راد در نشستی که با قائم مقام مدیرعامل منطقه آزاد ارس در خدافرین داشت گفت: راه اندازی شهرک صنعتی 'جانانلو'، مرکز ملی مطالعات جنگل ، مرکز ملی تحقیقات بوقلمون درخمارلو و وجود سه باب کارخانه فرآوری پنبه در این منطقه از جمله ظرفیت های توسعه ای خداآفرین است که قابلیت ارزآوری فراوانی دارد.
وی استفاده از ظرفیت های رسانه ای استان در شناساندن این منطقه را ضروری دانست و گفت: قرار گرفتن جانانلو در محدوده منطقه آزاد ارس از مهمترین دلایل توسعه و رونق این منطقه در زمینه صنعت و گردشگری است که می بایست با استفاده از توان رسانه ای منطقه و استان در معرفی تاثیرگذار این جاذبه ها همت مضاعفی بکار رود.

در ادامه قائم مقام مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: پل های تاریخی خداآفرین، دریاچه سد خداآفرین، مناظر بکر حاشیه رود ارس و جنگل های ارسباران که در حال ثبت در یونسکو می باشد، تنها بخشی از ظرفیت های این منطقه می باشند که از بعد گردشگری رسانه ها می توانند به آن پرداخت نمایند.
در پایان این نشست سرپرست خبرگزاری ایرنا در استان آذربایجان شرقی از استقرار رابط خبری ایرنا در شهرستان خداآفرین خبر داد و گفت: استقرار رابط خبری و افزایش تولید محتوای رسانه ای تاثیر بسزایی در معرفی ظرفیت های مغفول این منطقه برای گردشگران و سرمایه گذاران دارد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج