اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان جلفا با عنوان «شکوه ایستادگی» برگزار شد

  • 05 آذر 1394
  • 15:00
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 949 بازدید
  • Article Rating
 اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان جلفا با عنوان «شکوه ایستادگی» برگزار شد
همزمان با سراسر کشور بسیجیان شهرستان جلفا در حماسه "شکوه ایستادگی" پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) را گرامی داشتند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ؛ همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ، اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان شهرستان جلفا با حضور صدها نفر از بسیجیان، مدیران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات، دانش‌آموزی و دانشجویی و اقشار مختلف مردم در مصلی وحدت هادیشهر برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه جلفا ضمن خيرمقدم گويي، بسیج را مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور عنوان كرد و گفت: بسيجيان با بصيرت كامل و ولايي بودن برای دوستان نظام و انقلاب و کشور مایه خرسندی و امید و اعتماد است و برای بدخواهان و دشمنان و کینه‌ورزان مایه بیم و هراس است.
سرهنگ احمد تقی پور با بیان اینکه وظیفه مهم بسیج حفاظت و ایستادگی در مقابل نفوذهای دشمنان اسلام است، خاطرنشان کرد: بسيج با اقتدار كامل توانسته در حفظ و آمادگي رزمي و دفاعي و شناسایی و مقابله با نفوذ دشمنان مأموريت هاي خويش را به نحو احسن ادامه دهد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه شمال غرب سپاه با تمجید از بسیجیان، این قشر را مدافعان آرمان های انقلاب و نظام اسلامی دانست.
حجت الاسلام ابوالفضل ولایی گفت: تا زمانی که روحیه بسیجی بر جامعه اسلامی حاکم است، هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را تهدید کند.
وی از بسیجیان به عنوان بدنه توانمند نظام اسلامی یاد کرد و افزود: روحیه بسیجی و ایثار و شهادت باید در جامعه حفظ شود.
در پایان این مراسم که در آستانه اربعین سالار شهیدان اباعبدالله الحس