فعالیت های منطقه آزاد ارس نوید بخش آینده روشن برای آن است

  • 03 اردیبهشت 1390
  • 11:34
  • نشست
  • 0 دیدگاه
  • 2546 بازدید
  • Article Rating
فعالیت های منطقه آزاد ارس نوید بخش آینده روشن برای آن است

رییس هیات تحقیق و تفحص از مناطق آزاد کشور به همراه نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از منطقه آزاد ارس بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این منطقه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس رییس هیات تحقیق و تفحص از مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از برخی پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس، اقدامات و فعالیت های انجام یافته در این منطقه را مثبت و روبه رشد اعلام کرد.

خیری با اشاره به اینکه فعالیت های انجام یافته در این منطقه نویدبخش آینده ای روشن برای آن است افزود: پیشرفتهای منطقه آزاد ارس در زمینه های اقتصاد و گردشگری قابل توجه است.

سرمایه گذاری های خوبی در منطقه انجام و بسیاری از زیرساخت های منطقه آماده شده است. وی منطقه آزاد ارس را یک موقعیت و نعمت برای رشد و شکوفایی منطقه و استان دانست و تصریح کرد:با توجه به وجود پتانسیل های مناسب برای سرمایه گذاری، آینده منطقه آزاد ارس روشن بوده و مسیر پیشرفت هموارتر از گذشته است.

خیری از تعاملات مدیریت جدید سازمان منطقه آزاد ارس با استان و مسولین منطقه قدردانی کرد و آنرا عامل مهمی در توسعه منطقه دانست. وی همچنین بر حل مشکلات موجود در بخش اراضی محدوده منطقه آزاد ارس تاکید کرد.

رئیس هیات تحقیق و تفحص مناطق آزاد مجلس بر توجه به رونق کالای همراه مسافر در گمرک جلفا تاکید کرد و گفت: این موضوع را به دلیل نقش بسزایی که در رونق اقتصاد مردم و منطقه دارد در مجلس پیگیری خواهیم کرد.

وی اعلام کرد: مجلس آماده است مسایل پیش روی مناطق آزاد و نیز مواردی که در هیات تحقیق و تفحص نیز بحث می گردد را در قالب لوایحی که از طرف دولت باید تهیه و ارسال شود بررسی نماید.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج