سال جاری، سال تحول در نظام آموزشی مدارس منطقه آزاد ارس است

سال جاری، سال تحول در نظام آموزشی مدارس منطقه آزاد ارس است

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، مدیر عامل سازمان منطقه آزادارس از مدارس این منطقه بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد ارس و رئیس آموزش و پرورش شهرستان جلفا انجام شد علیرضا مقیمی در جمع مدیران ، مربیان و دانش آموزان گفت:با برنامه ریزی هایی که در جهت بهبود سطح آموزش و پرورش منطقه انجام شده شاهد تحول در آموزشگاه های منطقه در سال تحصیلی آتی خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس علیرضا مقیمی سطح کیفی مدارس منطقه را نامطلوب اعلام کرد و افزود:مدارس و سطح آموزش موجود در شان منطقه آزاد ارس نیست و با همراهی آموزش و پرورش شاهد تحول اساسی در نظام آموزشی منطقه خواهیم بود.

مقیمی در همین رابطه افزود: سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان منطقه آزاد ارس توام با تحول در ساختار فیزیکی و سطح علمی مدارس خواهد بود. وی با اشاره به برنامه های آتی منطقه آزاد ارس گفت: منطقه آزاد ارس در راستای ایجاد نشاط و شادی در بین ساکنین منطقه برنامه ریزی های متنوع و کلانی را در نظر گرفته است و مدارس یکی از این اهداف هستند.

وی با اشاره به اقدامات سازمان منطقه آزاد ارس در طول ماه های اخیر برای توسعه امکانات رفاهی و گردشگری و تامین زیرساختهای سرمایه گذاری افزود: اقدامات موثری از جمله احداث فرودگاه، هتل ،بیمارستان تخصصی اورژانس و امکانات ورزشی در دست اقدام هستند و توسعه آموزش نیز در اولویت کاری سازمان قرار دارد.

وی افزود باید از تمام امکانات در راستای تحول اقتصاد و سرمایه گذاری و گردشگری و ارتقاءسطح علمی منطقه بهره بگیریم و لازم است همه نهادها و ارگانها داشته های خودرا در این مسیر به اشتراک بگذارند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج