اولین نمایشگاه مبلمان،دکوراسیون منزل و لوستر روشنایی در منطقه آزاد ارس

اولین نمایشگاه مبلمان،دکوراسیون منزل و لوستر روشنایی در منطقه آزاد ارس

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزادارس از افتتاح اولین نمایشگاه مبلمان،دکوراسیون منزل و لوستر روشنایی با تخفیف 30درصدی نسبت به بازار استان و 15درصد تخفیف نسبت به بازار تهران در منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر ایرج حاتمی گفت: این نمایشگاه با میزبانی و همکاری منطقه آزاد ارس از 19 الی 24 اردیبهشت ماه از ساعت15 الی 22 شب در قالب 48 غرفه توسط شرکت راشکاران پایتخت در محل دائمی نمایشگاه های منطقه آزاد ارس واقع در روبروی دانشگاه پیام نور جلفا برپا شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه 20 شرکت برتر تولید کننده، گلچینی از لوازم خانگی ، لوازم مخصوص جهیزیه عروس،لوازم زینتی چوبی ،دکوراسیون منزل و لوستر و مبلمان بازار مبل یافت آباد تهران را به معرض دید و فروش گذاشته اند.

حاتمی تصریح کرد: منطقه آزاد ارس در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و تامین رفاه مردم منطقه برنامه ها و سیاستگزاریهای کلانی را در قالب برگزاری نمایشگاه ها،برنامه های فرهنگی ،هنری، ورزشی و تفریحی را برگزار می کند.

گفتنی است منطقه آزاد ارس در شمالغرب کشور در استان آذربایجان شرقی و هم مرز با کشورهای آذربایجان،ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان واقع شده و بخشهایی از شهرستانهای جلفا و کلیبر را به مساحت 51 هزار هکتار شامل می شود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج