همایش بزرگ تجلیل از فرهنگیان شهرستان جلفا در منطقه آزاد ارس

همایش بزرگ تجلیل از فرهنگیان شهرستان جلفا در منطقه آزاد ارس

14 پیشکسوت فرهنگی منطقه آزاد ارس تجلیل شدند به همت سازمان منطقه آزاد ارس همایش بزرگ فرهنگیان شهرستان جلفا با حضور 5هزار نفر از فرهنگیان شاغل و بازنشسته و پیشکوستان فرهنگی و خانواده های آنان در پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر عامل منطقه آزاد ارس با قدردانی از مقام معلم گفت:سرآغاز و پیشرو پیشرفت هر کشوری مرهون و مدیون زحمات معلمان آن است.

علیرضا مقیمی ارتقا سطح کیفی آموزش علمی و اصلاح فیزیکی مدارس را هدیه منطقه آزاد ارس در سال جدید تحصیلی عنوان کرد و افزود: منطقه آزاد ارس ضمن همکاری با آموزش و پرورش در جهت ارتقاء سطح علمی، اصلاح فضای فیزیکی مدارس را در اولویت کاری خود قرار داده است.

وی تحول در زمینه آموزش و فرهنگ در سال جدید تحصیلی را نوید بخش افزایش سطح علمی و ظهور نخبگان در سالهای آتی دانست. وی از حضور در جمع فرهنگیان و معلمان ابراز خرسندی کرد و از تداوم تعامل منطقه آزاد ارس با فرهنگیان خبر داد.

رئیس آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی در جمع فرهنگیان جلفا و منطقه آزاد ارس گفت: کرانه های رودخانه ارس و مردم آن همواره شاهد خاطرات تلخ وشیرین در طول تاریخ بوده و رسالت مهمی در پایه ریزی هویت اسلامی و ایرانی کشور داشته اند.

رضایی با اشاره به مقام معلم آنرا ادامه دهنده شیوه و راه انبیا دانست و افزود:معلمی مقامی الهی است و معلمان همواره با روح و نهاد انسانها سروکار دارند.

وی گفت:لازمه تحول فرهنگی جامعه تلاش و کوشش روزافزون قشر فرهنگی با درنظر گرفتن رسالت مهم و باارزش و انسان ساز معلمی است.

رضایی از تدابیر سازمان منطقه آزاد ارس در جهت تحول فرهنگی و تزریق روح نشاط و شادی با برگزاری همایشها و برنامه های شاد و مفرح قدردانی کرد و بر تداوم تعامل دوطرفه آموزش و پرورش و منطقه آزاد ارس تاکید کرد.

در پایان این همایش از 14 پیشکوست فرهنگی منطقه که در قید حیات می باشند و 17 معلم نمونه شاغل در آموزش و پرورش با اهداءهدایایی تقدیر بعمل آمد.در این مراسم گروه های هنری برگزیده کشور به اجرای برنامه های شاد و مفرح پرداختند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج