زیباییها،صنایع دستی و هنرهای محلی منطقه آزاد ارس در جشنواره اقوام ایرانی

 زیباییها،صنایع دستی و هنرهای محلی منطقه آزاد ارس در جشنواره اقوام ایرانی

سازمان منطقه آزاد ارس زیباییهای طبیعی، صنایع دستی و هنرهای محلی مردم منطقه ارس را در جشنواره اقوام ایرانی که در منطقه آزاد اروند درحال برگزاری است ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارساین سازمان در ادامه هدف تبدیل منطقه به یکی از قطب های گردشگری کشور جهت معرفی آثار تاریخی، جلوه های طبیعی، آداب و رسوم ملی و مذهبی، غذاها و صنایع دستی مردم منطقه ارس و حاشیه جنوبی رود ار س در این نمایشگاه حضور یافته است.

بنا به این گزارش غرفه منطقه آزاد ارس مورد استقبال مردم منطقه و مسولین قرار گرفته و علاقمندان زیادی را به خود جلب کرده است.

مطورزاده نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی نیز طی بازدید از غرفه منطقه آزاد ارس ضمن تشکر از حضور این سازمان درجشنواره،ابراز امیدواری کرد تلاش منطقه آزاد ارس و سایر مناطق آزاد کشور در پیشبرد اهداف نظام همواره با موفقیت همراه باشد.

در این جشنواره که در مرکز نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد اروند در فضایی به مساحت 8هزار متر برگزار می گردد، آئینها، غذاها، بازیها، صنایع دستی و سایر توانمندیهای فولکلور مناطق مختلف کشور در معرض دید بازدیدکنندگان قرارگرفته است.

جشنواره اقوام ایرانی با حضور معاونت های گردشگری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و همچنین سازمان های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ها و گروه های موسیقی و فعالان صنایع دستی و گردشگری نقاط مختلف کشور از 21 لغایت 27 اردیبهشت در منطقه آزاد اروند در حال برگزاری است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج