سومین جلسه شورای روابط عمومی های منطقه آزاد ارس برگزار شد

سومین جلسه شورای روابط عمومی های منطقه آزاد ارس برگزار شد
سومین جلسه شورای روابط عمومی های منطقه آزاد ارس با حضور فعالین این حوزه برگزار شد .
رئیس شورای روابط عمومی های منطقه آزاد ارس در این جلسه گفت : هدف از تشکیل شورای روابط عمومی های منطقه ، ایجاد مجامع با رویکرد تولید محتوی ، فکر ، ایده و ریل گذاری برای حرکت گروهی در مسیر توسعه همه جانبه ارس است .
مختار خوش پیمان افزود : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس با ایجاد زیر ساخت های رسانه های و تبلیغاتی لازم آماده همکاری با روابط عمومی های تمامی فعالین اقتصادی و ادارات و ارگانهای منطقه است.
وی گفت : انتخاب هیات رئیسه و تشکیل کمیته های تخصصی در این شورا به هم افزایی و اشاعه فرهنگ کار گروهی در بین فعالین حوزه روابط عمومی شده و این شورا را عملیاتی و کاربردی می کند .
وی در ادامه ضمن اعلام لیست پیشنهادی کمیته های تخصصی شورا اضافه کرد : ظرف مدت یک هفته اطلاع رسانی لازم برای اعلام شرایط شرکت در انتخابات هیات رئیسه و اعضای کمیته های تخصصی شورای روابط عمومی های منطقه آزاد ارس انجام می پذیرد .
خوش پیمان ضمن تقدیر از تلاش های دبیر شورا تصریح کرد : انتخابات هیات رئیسه و اعضای کمیته های تخصصی در جلسه یک ماه بعد شورا انجام می شود .
در ادامه جلسه کمیته های تخصصی مطرح شده مورد تصویت اعضا قرار گرفت و برخی از اعضا به بیان نظر ها و پیشنهاد های خود در خصوص عملکرد بهتر شورای روابط عمومی های منطقه پرداختند .
شایان ذکر است ؛ این جلسه با حضور بیش از 40 نفر از مسئولین روابط عمومی اداره های منطقه و شرکت های فعال در منطقه آزاد ارس برگزار شد .
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج