ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران شروع شد

ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران شروع شد

ثبت نام پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در 43 رشته کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 91-90 با پذیرش 500 دانشجوی جدید شروع شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از 15 شهریور در سال تحصیلی جدید اقدام به جذب 500 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد کرده است.
بر همین اساس ثبت نام دراین دانشگاه در 43 رشته در مقطع کارشناسی ارشد شروع شده است و مراحل ثبت نام به صورت آنلاین و از سایت رسمی این دانشگاه به آدرس اینترنتیhttp://aras.ut.ac.ir انجام می شود.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به وب سایت این دانشگاه مراجعه نمایند.
پردیس دانشگاه تهران که دومین سال فعالیت خود را در منطقه آزاد ارس پشت سر می گذارد به جذب دانشجو برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می پردازد.
رشته های تحصیلی فعال این دانشگاه، ایمنی،بهداشت و محیط زیست ؛باستان شناسی ؛برنامه ریزی گردشگری (توریسم)؛ بیماری شناسی گیاهی ؛ بیوتکنولوژی کشاورزی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ مدیریت ورزشی ؛ ترویج کشاورزی ؛ توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی ؛ پژوهش علوم اجتماعی؛حسابداری ؛حقوق خصوصی ؛حقوق جزا و جرم شناسی ؛ حقوق عمومی؛زبان و ادبیات انگلیسی، روسی، فرانسه؛زلزله شناسی ؛شیمی آلی؛ اقتصاد نظری؛مدیریت بازرگانی ؛مدیریت اجرایی؛ مدیریت استراتژیک ؛مدیریت بازاریابی ؛مهندسی محیط زیست و نانو شیمی می باشند.
گفتنی است هم اکنون بیش از 3000 دانشجو در دانشگاه هاو مراکز علمی آموزش عالی منطقه آزاد ارس شامل پردیس های بین المللی دانشگاههای تهران، تبریز، علوم پزشکی تبریز و شعب دانشگاه های پیام نور و آزاد درحال تحصیل می باشند.
منطقه آزاد ارس در شمال غربی کشور در استان آذربایجان شرقی و در نقاط مرزی با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان واقع شده و بخش هایی از شهرستانهای جلفا و خداآفرین را به مساحت تقریبی 51هزار هکتار در برمی گیرد.

 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج