مدیر املاک و اراضی ارس در نمایشگاه املاک و مستغلات تهران : در غرفه ارس تسهیلات ویژه ای به سرمایه گذاران ارائه می شود

مدیر املاک و اراضی ارس در نمایشگاه املاک و مستغلات تهران : در غرفه ارس تسهیلات ویژه ای به سرمایه گذاران ارائه می شود
مدیر املاک و اراضی سازمان منطقه آزاد ارس از اعطای تسهیلات ویژه به سرمایه گذران در سومین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات تهران خبر داد .
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس جعفر احمدی با اعلام این خبر گفت : شیوه نامه واگذاری اراضی در کاربری های مختلف این منطقه تهیه و تصویب شده است .
وی افزود : برنامه های سازمان منطقه آزاد ارس برای ساماندهی اراضی ملی و اشخاص، میزان واگذاری اراضی به سرمایه گذارن و فعالان اقتصادی و نیز طرح جامع منطقه در این نمایشگاه ارائه می شود.
گفتنی است : تبیین اهمیت موضوع مسکن و جایگاه نخست آن در رشد، رکود و یا توسعه اقتصادی کشور، معرفی پهنه وسیع جذب سرمایه و فرصت های سرمایه گذاری در پروژه های مسکن و مستغلات در داخل کشور، جذب و هدایت سرمایه های داخلی و خارجی جهت ورود به این صنعت به منظور ایجاد رونق و توسعه آن، معرفی توانمندی انبوه سازان و شرکت های بزرگ فعال در صنعت ساختمان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
سازمان منطقه آزاد در سالن 6 این نمایشگاه حضور دارد و تا روز جمعه 7 اسفندماه پذیرای علاقمندان، سرمایه گذاران و فعالان بخش املاک و مستغلات است.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج