مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس : نرخ بیکاری در منطقه آزاد ارس منفی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس : نرخ بیکاری در منطقه آزاد ارس منفی است
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین افتتاح پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی ارس گفت : با سرمایه گذاری های انجام شده نرخ بیکاری در منطقه آزاد ارس منفی است .
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر افزود : در دولت یازدهم با بکارگیری نیروهای ارزشی و توانمند شاهد اجرای برنامه های مهم و بدیع با پیشرفت های قابل توجه و روبه جلو در منطقه آزاد ارس هستیم که موجب شکوفایی ظرفیت های منطقه و نشاط مردم شده است.
وی افزود : در مدت دو سال گذشته دو میلیون متر مربع ساخت و ساز در منطقه آزاد ارس صورت گرفته و علاوه بر این یک هزار و ۸۰۰ واحد صنفی مختلف نیز در سطح منطقه فعالیت می کنند.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس با بیان اینکه شرایط برای توسعه همه جانبه منطقه مساعد است، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد ارس به معنای واقعی متجلی است بطوریکه نرخ بیکاری منطقه منفی شده و کارجویان می توانند در واحدهای تولیدی و صنعتی این منطقه مشغول بکار شوند.
عرب باغی در پایان از ایجاد تحول عظیم در بخش کشاورزی منطقه آزاد ارس نیز خبر داد و گفت: تنها در یک هفته گذشته یک هزار و ۶۵۰ هکتار از اراضی منطقه برای کشت باغی آماده شده است.
گفتنی است 16 پروژه در حوزه عمران با 123 میلیارد ریال،5 واحد کارخانه با 785 میلیارد ریال، 10 پروژه زیربنایی با 20 میلیارد ریال، 5پروژه گردشگری با 32 میلیارد ریال، 2واحد کشاورزی با 11 میلیارد ریال و یک مجتمع تجاری با 600 میلیارد ریال در این آئین افتتاح شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج