فتحی پور:پویایی اقتصاد کشور به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

فتحی پور:پویایی اقتصاد کشور به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در مراسم افتتاح گمرک مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس اقتصاد پویای کشور را در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت:کشورهای بزرگ دنیا روز بروز با اقتصادی شکست خورده مواجه می شوند در حالیکه ایران اسلامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی روز بروز قله های تعالی و پیشرفت و خودکفایی را می پیماید.
نماينده مردم كليبر، خداآفرین، هوراند و آبش احمد در مجلس شورای اسلامی موفقیت های روزافزون کشور را مرهون اهتمام و آگاهی مردم نسبت به نیازها و ارزشهای کشور بیان کرد و افزود: تلاش های دولتمردان در چند سال اخیر نشان داد که می توان با جلب اعتماد مردم و همراه ساختن آنان برای رشد منافع ملی موفقیت ها و پیروزی های بسیاری را کسب کرد.
ارسلان فتحی پور افتتاح گمرک خداآفرین را بعد از سد خداآفرین دومین امر مهم و میمون در این منطقه بیان کرد و اظهار داشت: گمرک نقش اساسی را در اقتصاد هر کشور داراست و کشور ما به جهت پیشرفتهای بدست آمده در تمامی عرصه های علم و فناوری و کشاورزی و صنعت نیاز مبرم به وجود گمرکات فعال برای صادرات کالا دارد.
رئیس کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی منطقه آزاد ارس و گمرکات آنرا نعمات ارزشمند خداوند برای کشور و بخصوص استان آذربایجان شرقی عنوان کرد و افزود: منطقه آزاد ارس و گمرکات مستقر در منطقه امتیاز و نعمت بسیار ارزشمندی برای توسعه اقتصاد و صادرات در کشور و بخصوص استان آذربایجان شرقی هستند.
وی با تاکید بر اینکه لازمه تسریع در توسعه اقتصاد و صادرات در منطقه خداآفرین گفت: خداآفرین 150 کیلومتر مرز مشترک با کشورهای آذربایجان و ارمنستان دارد و این امر امتیازی ارزشمند برای ایجاد معبر اصلی همچون جلفا و بازرگان می باشد.
وی خواسته مردم و مسولین خداآفرین را ایجاد یک معبر اصلی در مرز با آذربایجان اعلام کرد و افزود: معبر اصلی همچون پل ارتباطی پایانه جلفا روند توسعه ی اقتصاد و صادرات را در گمرک خداآفرین تسریع می بخشد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج