کسب رضایتمندی گردشگران نوروزی ارس با ارتقای خدمات

کسب رضایتمندی گردشگران نوروزی ارس با ارتقای خدمات

 

قائم مقام ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس اعلام کرد: در جریان برنامه ریزی برای پذیرایی شایسته از گردشگران نوروزی، کسب رضایتمندی مسافران با ارتقاء و کیفی کردن خدمات مورد توجه بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده به خبرنگاران گفت: هر سال خدمت رسانی به گردشگران نوروزی ارس بهبود یافته است اما در نوروز 95 با تمرکز بیشتر نسبت به ارائه «خدمات کیفی»، زمینه رضایتمندی حداکثری مهمانان این منطقه آزاد و رفاه بیش از گذشته آنان جلب خواهد شد.

وی گفت: علاوه بر افزایش زیرساخت های صنعت گردشگری در ارس، برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی، هنری و تفریحی به مناسبت تعطیلات نوروز تدارک دیده شده است که لحظات خاطره انگیز و فراموش نشدنی را در اذهان گردشگران ثبت خواهد کرد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس همچنین اعلام کرد: مطابق تفاهم صورت گرفته با اداره کل راه آهن آذربایجان، قطار مسافربری تبریز جلفا در تعطیلات نوروز امسال همه روزه از ساعت 7:30 صبح در مسیر تبربز به جلفا و در ساعت 18 عصر در مسیر جلفا به تبریز حرکت خواهد کرد که متناسب با زمان فعالیت بازارها و مجتمع های تجاری جلفا طراحی شده است.

داداش زاده با بیان اینکه حوزه تجارت یکی از جذابیت های منطقه آزاد ارس برای گردشگران است، گفت: در طراحی برنامه های مختلف برای اجرا در ایام تعطیلات نوروز نظیر زمان سیر قطار و برنامه های فرهنگی و هنری، پتانسیل های این منطقه آزاد به شکل پازل در کنار هم دیده شده تا با هم افزایی اصولی، هم خدمات رسانی مناسبی به گردشگران صورت گیرد و هم رضایتمندی بیش از گذشته آنان جلب شود.

این عضو شورای سیاستگذاری ستاد تسهیلات سفر ارس افزود: از هم اکنون مایحتاج مورد نیاز مسافران نوروزی مانند آب، نان و دیگر خدمات ضروری سفر تدارک دیده شده و بر پایه دستور مدیرعامل منطقه آزاد، برای ارائه خدمت به 7 میلیون نفر مسافر در ایام تعطیلات نوروز 95 ظرفیت سازی شده است.

برنامه های نوروزی ارس از بیست و پنجم اسفند با اجرای مانور امداد و نجات توسط امدادگران ستاد بحران و ایمنی این منطقه آزاد شروع می شود و تا پانزدهم فروردین سال آینده ادامه دارد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج