برنامه های نوروزی منطقه آزاد ارس شروع شد

برنامه های نوروزی منطقه آزاد ارس شروع شد

در فاصله چهار روز تا شروع سال جدید و در آستانه آغاز موج اول سفرهای نوروزی به منطقه آزاد ارس، سلسله برنامه های تدارک دیده شده برای اجرا در این قطب گردشگری ایران و آذربایجان شرقی با برگزاری مانور امداد و نجات به طور رسمی عملیاتی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «محبوب ابراهیمی» رئیس کمیته امداد و نجات ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس در ویژه برنامه مانور امداد و نجات این منطقه آزاد که با حضور واحدهای نمونه اورژانس، آتش نشانی، هلال احمر و نیروهای امداد و نجات ارس برگزار شد، گفت: در هماهنگی با نیروهای انتظامی، اطفاعی و امدادی آماده خدمت رسانی به گردشگران نوروزی ارس هستیم.
وی افزود: اکیپ های کمیته امداد و نجات ستاد تسهیلات سفر ارس در 6 نقطه ورودی و خروجی منطقه آزاد و نقاط حادثه خیز مستقر می شوند و برای خدمت رسانی 24 ساعته به گردشگران و اهالی منطقه آزاد آمادگی دارند.
مدیر ایمنی و آتش نشانی منطقه آزاد ارس اضافه کرد: بر اساس سیاست های ابلاغی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس برنامه های پیشگیری در دستور کار کمیته امداد و نجات ستاد تسهیلات سفر ارس ارس است.
ابراهیمی با اشاره به شعار امسال ستاد تسهیلا سفر کشور مبنی بر «نوروزی شاد با سفری ایمن»، این شعار را زمینه ساز سنگین تر شدن مسئولیت اعضای ستاد تسهیلات سفر ارس دانست و گفت: مطابق سال های گذشته از 25 اسفند تا 15 فروردین سال آینده، خدمات مورد نیاز گردشگران و اهالی ارس در حوزه امداد و نجات با آمادگی شبانه روزی قابل ارائه است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج