برنامه های نخستین روز ستاد نوروزی ارس اعلام شد

برنامه های نخستین روز ستاد نوروزی ارس اعلام شد

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس، برنامه های نخستین روز این ستاد را اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «مختار خوش پیمان» به خبرنگاران گفت: اجرای مانور امداد و نجات منطقه آزاد ارس شروع رسمی برنامه های ستاد نوروزی این منطقه آزاد بود که ظهر امروز، سه شنبه با حضور مسئولان ارشد ستاد تسهیلات سفر ارس و مقامات محلی در محل ستاد فرماندهی امداد و نجات ارس به انجام رسید.
به گفته وی، در این مانور امدادگران ستاد امداد و نجات منطقه آزاد ارس گوشه ای از توانمندی های خود در مواقع بروز بحران و شرایط غیرمترقبه را به نمایش گذاشتند و پیام آن به عنوان نخستین برنامه اجرایی ستاد نوروزی ارس این بود که امنیت و آرامش گردشگران اولویت اصلی ستاد تسهیلات سفر این منطقه آزاد است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس اضافه کرد: امروز همچنین سومین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس کار خود را آغاز کرد و اهالی جلفا و گردشگران این محدوده از منطقه آزاد ارس می توانند در نوبت های صبح و بعدازظهر با حضور در بازار آراز، بازار رفاه، مجتمع ستارخان، مجتمع برلیان، مجتمع لاچین، مجتمع مشاهیر و میدان عاشورا جلفا از اجرای گروه های راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره جذاب هنری دیدن کنند.
خوش پیمان یادآور شد: برنامه های مختلف و متنوع نوروزی منطقه آزاد ارس با محوریت فراهم کردن فضای نشاط و سرگرمی برای گروه های مختلف سنی تا سیزدهم فروردین سال آینده ادامه دارد.


لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج