امروز تخم مرغ های رنگی به سطح شهر می آیند

امروز تخم مرغ های رنگی به سطح شهر می آیند

 

دبیر جشنواره ملی تخم مرغ های رنگی منطقه آزاد ارس گفت: امروز، جمعه تخم مرغ هایی که طی دو روز گذشته تحت رنگ آمیزی توسط هنرمندان قرار داشتند، برای تکمیل نهایی و آماده کردن برای نصب در سطح جلفا به ورودی شهر انتقال می یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «ابراهیم نصیری» اظهار کرد: برخی از اثرها 70 درصد و برخی ها تا 85 درصد پیشرفت داشته اند و امروز برای نهایی کردن آثار، سازه های تخم مرغی به فضای سبز مقابل دانشگاه پیام نور جلفا در ورودی شهر انتقال می یابند.

وی اضافه کرد: تا ظهر امروز کار نقاشی و تصویرسازی سازه های تخم مرغی به پایان می رسد و بعدازظهر، 4 عدد از مجموع آثار در نقاط مختلف شهر جلفا  و 15 عدد به صورت متمرکز در ورودی شهر نصب خواهند شد.

رئیس کمیته فرهنگی هنری ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس افزود: بسیاری از این آثار هنری بعد از اتمام تعطیلات نوروز 95 به عنوان یادبود منطقه آزاد ارس، به شهرهای مختلف همجوار جلفا در داخل و خارج از کشور هدیه می شود.

به گفته نصیری، اختتامیه جشنواره ملی تخم مرغ های رنگی ارس بیست و یکم فروردین 95 در جلفا برگزار و از صاحبان آثار برتر تجلیل خواهد شد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج